05/22/2024
The Samsung Galaxy Watch 6

ما به تازگی یک اشاره دیگر دریافت کردیم که Samsung Galaxy Watch 7 تقریباً در راه است

همه چیز خوب است، سامسونگ گلکسی واچ 7 باید در مقطعی در ماه جولای همراه ما باشد – و اگر شک و تردیدی وجود داشت که پرچمدار بعدی سامسونگ واقعاً به زودی عرضه می شود، ممکن است افشای جدیدی آنها را برای همیشه رد کرده باشد .

همانطور که توسط SamMobile مشاهده شد ، یک پوشیدنی سامسونگ با کد محصول SM-L305U به تازگی در پایگاه داده بلوتوث SIG (گروه علاقه خاص) ظاهر شده است، همانطور که همه ابزارهای دارای بلوتوث قبل از عرضه عمومی باید انجام دهند.

 

تصور می‌شود که این کد به نسخه آمریکایی گلکسی واچ 7 40 میلی‌متری با LTE اشاره دارد. این به ما چیز زیادی در مورد ساعت نمی گوید، علاوه بر پشتیبانی از بلوتوث 5.3 LE (همانطور که Samsung Galaxy Watch 6 داشت)، نشان می دهد که عرضه قریب الوقوع است.

شایعات حاکی از آن است که سامسونگ رویداد Unpacked دیگری را در جولای 2024 برگزار خواهد کرد که آماده نمایش گلکسی زد فولد 6 ، گلکسی زد فلیپ 6 و حلقه جدید سامسونگ گلکسی و همچنین سری گلکسی واچ 7 است.

شایعات تا اینجای کار

The Samsung Galaxy Watch 6 Classic

مطمئناً تا به امروز از شایعات سامسونگ گلکسی واچ 7 کوتاهی نکرده ایم. تصور این است که ممکن است امسال برای اولین بار سه مدل دریافت کنیم : گلکسی واچ 7، گلکسی واچ 7 کلاسیک و احتمالاً یک مدل ارزان‌تر نیز .

در سال جاری نیز یک ارتقای قابل توجه چیپست و همچنین طراحی مربعی تر – کمی شبیه به ساعت اپل – شایع شده است. همچنین صحبت هایی مبنی بر اضافه شدن تشخیص آپنه خواب به گلکسی واچ 7 وجود دارد .

 

سایر افشاگری‌ها به بهبود عمر باتری اشاره می‌کنند – البته در مورد ابزارهای پوشیدنی همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرد – و بنابراین به نظر می‌رسد دلایل زیادی برای انتخاب این ساعت‌های هوشمند به جای حلقه هوشمند جدید سامسونگ وجود دارد.

منبع : techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.