05/22/2024
رویداد اپل

راه اندازی آیپد آینده “نوعی متفاوت از رویداد اپل” خواهد بود.


ما تنها چند روز با رویداد “Let Loose” اپل در 7 می فاصله داریم و همانطور که می توانید تصور کنید این شرکت شروع به تمسخر آن کرده است، اما نحوه نمایش آن سوالاتی را ایجاد می کند.

همانطور که توسط اپل پست مشاهده شده است، این شرکت آن را به عنوان “نوعی متفاوت از رویداد اپل” در تبلیغات رسانه های اجتماعی توصیف کرده است. پس این به چه معناست؟ خوب، چند احتمال وجود دارد.

 

برای یک چیز، این رویداد زودتر از زمان معمول اپل در ساعت 7 صبح PT / 10 صبح به وقت شرقی / 3 بعد از ظهر PT، که 8 می در ساعت 12 صبح به وقت شرقی در استرالیا است، رخ می دهد. آن آغاز می شود. رویدادهای اپل معمولا چند ساعت دیرتر از آن اتفاق می افتد. اما این یک نکته نسبتاً جزئی به نظر می رسد و ارزش آن را به عنوان “متفاوت” ندارد.

The Apple Post

شاید آنچه پس از آن اعلام خواهد شد متفاوت باشد، هرچند با توجه به افشای اطلاعاتی که به آیپد پرو 2024 و آیپد ایر 6 اشاره می کند، به همراه مداد اپل و کیبورد جادویی جدید، به نظر نمی رسد چیزی غیرعادی در این مورد وجود داشته باشد. نشان می دهد. اگرچه همیشه این امکان وجود دارد که اپل چیزی را پنهان کند.

یا شاید نحوه فیلمبرداری رویداد – که به صورت آنلاین قابل مشاهده خواهد بود – متفاوت باشد، با 9to5Mac حدس می زنند که ممکن است در یک iPad فیلمبرداری و ویرایش شده باشد. این مطمئناً یک احتمال است، اما ما تا زمان خود رویداد در روز سه شنبه به طور قطع نمی دانیم.

اگر می‌خواهید هماهنگ شوید، راهنمای ما در مورد نحوه تماشای رویداد راه‌اندازی اپل در ماه می 2024 را بررسی کنید. با این حال، ما همه اعلان‌ها را با جزئیات پوشش خواهیم داد، بنابراین می‌توانید برای خواندن کامل به TechRadar بازگردید.

در هر صورت، باید یک رویداد جالب باشد، با شایعات قابل توجهی از جمله چیپست جدید قدرتمند M4 و بهترین نمایشگر OLED در یک تبلت برای iPad Pro 2024، و یک مدل جدید و بزرگتر 12.9 اینچی iPad Air – به علاوه، البته. هر چیزی “متفاوت” در این زمان باشد.

منبع : techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.