best-phones

درباره ما

در فضای جامعه امروزی، موبایل به یکی از مهم ترین ابزار لازم در کنار ما تبدیل شده است.خرید و بررسی یک موبایل اندروید و اسمارت فون کاری است که در ابتدا برای هر شخصی آسان به نظر می رسد ولی وقتی با متنوع بودن بازار موبایل در ایران روبرو می شود، نظرش کاملا عوض می شود.برندهای مختلف در انواع و اقسام مختلف در ایران موجود هست که کار را برای شما سخت تر می کند.از طرف دیگر نسخه های کپی شده و چینی هم در بازار وجود دارند که در تصمیم گیری شما تاثیر گذار هستند.

دغدغه افراد از مشکلات به وجود آمده برای موبایلشان از یک سو و عدم اطمینان در استفاده از قطعات اصلی توسط تعمیرکاران از سوی دیگر یکی از مشکلاتی است که خیلی از افراد جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند. خریدوانه ضمن ارائه خدماتی با کیفیت، خلا موجود در زمینه خدمات و راهنمایی برای تعمیر موبایل را به شما ارایه می دهد.

شاید دشوار ترین کار برای یک مجله تمرکز بر یک موضوع خاص و محروم شدن از مزیت های رقابتی فروش محصولات متنوع باشد ولی از سوی دیگر همین تخصص و تمرکز گرایی باعث می شود که توان آن مجله در ارائه بهترین و دقیق ترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران بالاتر برود.

سعی مجموعه ما همیشه بر این بوده است که با ارائه اطلاعات در مجله خریدوانه در وقت و هزینه کاربران صرفه جویی شود.ارائه اطلاعات صحیح باعث می شود که افراد امکان بررسی آگاهانه در خرید موبایل را داشته باشند.

خریدوانه مجله ای به خصوص است که به بررسی موبایل های هوشمند می پردازد.این بررسی ها به شما در انتخابتان برای خریدی مطمئن تر و آگاهانه کمک می کندخرید آگاهانه شعاری است که مجموعه ما برای تمامی کاربرانمان آرزومند است.در این مجله الکترونیکی، شما می توانید تازه ترین خبرها، نقد و بررسی، مقایسه، مطالب آموزشی، ویدئوهای جذاب و… را مشاهده کنید و بخوانید.هدف ما تولید محتوای هدفمند و دقیق است تا پیش از خرید اطلاعات کافی در مورد انواع و اقسام گوشی های موجود در بازار داشته باشید.

خریدوانه مفتخر است که در طول فعالیت مستمر خود با سخت کوشی رویه مشاوره تا خرید برای کاربران را حفظ کرده است.تیم متخصص و متبحر ما توانسته است جدیدترین و مطمئن ترین اطلاعات درمورد گوشی های هوشمند را در اختیار کاربران قرار دهد.

مجموعه ما سعی در ارائه اطلاعاتی که ناکارآمد باشد ندارد و همیشه تلاش کرده است که با ایجاد تناسب میان خدمات و نیازهای مردم، هم در زمینه کیفیت اطلاع رسانی و هم در زمینه به روز بودن اخبار گامی بلند در این زمینه بردارد.

کسب نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، حضور در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)، مرهون اعتماد کاربران محترم به این مجله الکترونیکی می باشد و خریدوانه قدردان این اعتماد می باشد.ما به عنوان یک مجله الکترونیکی در حوزه اسمارت فون رعایت جانب انصاف و صداقت را به عنوان اصلی ترین پایه این اعتماد سرلوحه کار خود قرار داده ایم و همواره سعی در گسترش خدمات خود داشتیم تا بتوانیم در زمینه های بیشتری به راهنمایی و مشاوره شما عزیزان بپردازیم.

خریدوانه مجله مخصوص اسمارت فون هست و به بررسی گوشی های هوشمند پرداخته و ویدیو های آنباکسینگ انواع موبایل ها رو آورده است.

با ما همراه باشید

logo-samandehi
همه حقوق برای وبسایت خریدوانه محفوظ می باشد.