05/22/2024
من با iPhone 15 Pro Max، Pixel 8 Pro و S23 Ultra عکس گرفتم

من با iPhone 15 Pro Max، Google Pixel 8 Pro و Samsung Galaxy S23 Ultra عکس گرفتم – در اینجا کدام یک بهترین عملکرد را داشتند

من سه گوشی پرچمدار روی سه سه پایه مختلف داشتم که همگی به سمت خورشیدی که به سرعت توسط یک ماه مزاحم شلوغ می شود هدف گرفته بودند، و تنها چیزی که می خواستم یک یا دو عکس گرفتگی عالی بود.

 

به نظر می رسد که عکاسی از خورشید گرفتگی با گوشی هوشمند شما به این آسانی نیست. در واقع، کشف یک فرآیند قابل تکرار بدون سوزاندن شبکیه چشم کاملاً چالش برانگیز است. اما من این کار را کردم. برخی از بهترین گوشی‌های هوشمندی که می‌توان با پول خرید، آیفون 15 پرو مکس ، گوگل پیکسل 8 پرو ، و سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا را برداشتم و برای 180 دقیقه هیجان آسمانی آماده شدم.

این انتخاب آخر ممکن است چند سر را برگرداند. به هر حال، این یک گوشی پرچمدار اندرویدی قدیمی است که جدیدترین پردازش تصویر یا حتی سریعترین تراشه Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 موجود در Galaxy S24 Ultra را ندارد (S23 Ultra دارای Gen 2 است). با این حال، یکی از ویژگی‌هایی که دارد این است که هیچ یک از گوشی‌های پرچم‌دار دیگر من، زوم اپتیکال 10 برابری دارد (حتی S24 Ultra این قابلیت را ندارد).

در طول این تلاش من متعهد شدم که از هیچ پیشرفتی استفاده نکنم و لنزهای زوم تلفن ها را رها کنم تا بهترین کار خود را بدون جادوی دیجیتال انجام دهند. من هرگز نیشگون و زوم نکردم. من فقط هر گوشی را به سمت کسوف گرفتم و شاتر را زدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.