اندروید ۱۴: آخرین اخبار، شایعات و هر آنچه که تاکنون می دانیم

۰
(۰)

با هر سال جدید، نسخه جدیدی از اندروید دریافت می کنیم و امسال نوبت به اندروید ۱۴ رسیده است. بنابراین، پس از عرضه Android 14 – یا Android Upside Down Cake با اسم رمز ، می توانید انتظار ارتقای بزرگی را برای گوشی خود، با ویژگی های جدید و ظاهری بالقوه جدید داشته باشید.

احتمالاً مدتی باید منتظر بمانیم تا به طور رسمی وارد شود، اما به‌روزرسانی سیستم عامل قبلاً اعلام شده است و پیش‌نمایش توسعه‌دهنده آن اکنون در دسترس است. ما انتظار داریم که نسخه‌های بتا عمومی نیز به زودی راه‌اندازی شوند، و با آنها، احتمالاً چیزهای بیشتری در مورد آنچه در فروشگاه وجود دارد، یاد خواهیم گرفت.

در زیر، جزئیات مربوط به زمان راه‌اندازی اندروید ۱۴ را در هر دو فرم بتا و نهایی، همراه با سایر اطلاعاتی که تاکنون در مورد اندروید ۱۴ داریم، مشاهده خواهید کرد. هم شایعه شده و هم تایید شده به محض شنیدن چیز جدیدی، آن را نیز به این مقاله اضافه می کنیم، بنابراین برای به روز رسانی به زودی دوباره بررسی کنید.

بریم سر اصل مطلب

  • چیست؟ نسخه بعدی اندروید
  • کی بیرون میاد؟ احتمالاً اوت یا سپتامبر
  • چقدر هزینه دارد؟ این یک ارتقاء رایگان خواهد بود

تاریخ انتشار اندروید ۱۴

اندروید ۱۴ توسط گوگل در ۸ فوریه ۲۰۲۳ معرفی شد و اولین پیش‌نمایش توسعه‌دهنده در همان روز راه‌اندازی شد و دومین پیش‌نمایش توسعه‌دهنده نیز اکنون در اینجا قرار دارد و در اوایل ماه مارس منتشر شد. اینها نسخه های بتا اولیه و احتمالاً ناپایدار هستند که به طور خاص برای توسعه دهندگان طراحی شده اند، اما بتای عمومی نیز در راه است.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *