درباره ما

در فضای جامعه امروزی، گجت ها به یکی از مهم ترین ابزار لازم در کنار ما تبدیل شده است.خرید و بررسی کالای دیجیتالی کاری است که در ابتدا برای هر شخصی آسان به نظر می رسد ولی وقتی با متونع بودن بازار گجت در ایران روبرو می شود، نظرش کاملا عوض می شود.برندهای مختلف در انواع و اقسام مختلف در ایران موجود هست که کار را برای شما سخت تر می کند.از طرف دیگر نسخه های کپی شده و چینی هم در بازار وجود دارند که در تصمیم گیری شما تاثیر گذار هستند.

سعی مجموعه ما همیشه بر این بوده است که با ارائه اطلاعات در مجله خریدوانه در وقت و هزینه کاربران صرفه جویی شود.ارائه اطلاعات صحیح باعث می شود که افراد امکان بررسی آگاهانه در خرید گجت را داشته باشند.

خریدوانه مجله ای به خصوص است که به بررسی گجت ها می پردازد.این بررسی ها به شما در انتخابتان برای خریدی مطمئن تر و آگاهانه کمک می کندخرید آگاهانه شعاری است که مجموعه ما برای تمامی کاربرانمان آرزومند است.در این مجله الکترونیکی، شما می توانید تازه ترین خبرها، نقد و بررسی، مقایسه، مطالب آموزشی، ویدئوهای جذاب و… را مشاهده کنید و بخوانید.هدف ما تولید محتوای هدفمند و دقیق است تا پیش از خرید اطلاعات کافی در مورد انواع کالای دیجیتال را در بازار داشته باشید.

خریدوانه مفنخر است که در طول فعالیت مستمر خود با سخت کوشی رویه مشاوره تا خرید با سخت کوشی برای کاربران را حفظ کرده است.تیم متخصص و متبحر ما توانسته است جدیدترین و مطمئن ترین اطلاعات درمورد کالاهای دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار دهد.

مجموعه ما سعی در ارائه اطلاعاتی که ناکارآمد باشد ندارد و همیشه تلاش کرده است که با ایجاد تناسب میان خدمات و نیازهای مردم، هم در زمینه کیفیت اطلاع رسانی و هم در زمینه به روز بودن اخبار گامی بلند در این زمینه بردارد.

کسب نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، حضور در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)، مرهون اعتماد کاربران محترم به این مجله الکترونیکی می باشد و خریدوانه قدردان این اعتماد می باشد.ما به عنوان یک مجله الکترونیکی در حوزه گجت رعایت جانب انصاف و صداقت را به عنوان اصلی ترین پایه این اعتماد سرلوحه کار خود قرار داده ایم و همواره سعی در گسترش خدمات خود داشتیم تا بتوانیم در زمینه های بیشتری به راهنمایی و مشاوره شما عزیزان بپردازیم.