05/22/2024
The Pixel 7a launched in 2023

فاش شدن پیکسل 8a گوگل حکایت از پایانی جدید و ترفندهای ترکیبی طراحی دارد

گوشی بعدی که از گوگل دریافت می کنیم باید میان رده Pixel 8a باشد ، و چند فاش شده جدید به برخی از انتخاب های طراحی این گوشی اشاره دارد – از جمله تغییر قابل توجهی از Google Pixel 7a .

در ابتدا، ما دو عکس از @techdroider (از طریق 9to5Google ) داریم که ظاهراً نگاه خوبی به جلو و پشت پیکسل 8a به ما می‌دهد. هیچ چیز شگفت‌انگیزی در جلو وجود ندارد و متأسفانه حاشیه‌های ضخیم به نظر می‌رسد با آنچه در پیکسل 7a دیده‌ایم مطابقت دارد.

 

در اطراف پشت چیزی متفاوت از مدل قبلی این گوشی در سال 2023 وجود دارد: مات به جای پرداخت صیقلی. در غیر این صورت، همان برآمدگی دوربین وجود دارد، با لنزهای دوگانه در سمت چپ و فلاش در سمت راست.

از نظر رنگ‌ها، به نظر می‌رسد که ما به رنگ خاکستری تیره استاندارد نگاه می‌کنیم که بسیاری از تلفن‌ها در آن عرضه می‌شوند (Pixel 7a آن را Charcoal نامید). این عکس‌های واقعی با رندرهای لو رفته که قبلاً به وب راه یافته‌اند مطابقت دارند. 

مورد در نقطه

این همه چیزی نیست که Pixel 8a امروز فاش می‌کند: ما همچنین برخی از موارد فاش شده توسط Android Central را داریم . بر اساس این موارد، به نظر می‌رسد که پیکسل 8a در گوشه‌ها نسبت به Pixel 7a گوشی گردتری خواهد بود که عکس‌های بالا نیز بر آن تاکید دارند.

 

ظاهراً Pixel 7a در این قاب‌های Pixel 8a قرار نمی‌گیرد و به تلفنی اشاره می‌کند که کمی کوچک‌تر است. انتظار می رود اندازه صفحه نمایش در مدل امسال یکسان باقی بماند و گوشه به گوشه 6.1 اینچ باشد .

 

همچنین درج حلقه شارژ MagSafe بر روی یکی از کیس ها قابل ذکر است که نشان می دهد آخرین استاندارد شارژ بی سیم Qi2 چیزی نیست که توسط Google Pixel 8a ارائه شده است.

منبع : techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.