05/22/2024
The Google Pixel 7 Pro launched in 2022

گوشی‌های Google Pixel 8 باتری‌های بزرگ‌تر و شارژ سریع‌تری دارند

وقتی نوبت به ارتقایی‌هایی می‌شود که می‌توانیم از Google Pixel 8 و Pixel 8 Pro در مقایسه با نسخه‌های قبلی‌شان در سال گذشته انتظار داشته باشیم، به نظر می‌رسد باتری‌هایی با ظرفیت‌های بزرگ‌تر و سرعت شارژ سریع‌تر در راه هستند.

این افشای جدید از «یک منبع در داخل گوگل » است که با Android Authority صحبت می کند . در مرحله اول، پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو به ترتیب از سرعت شارژ سیمی 24 وات و 27 وات پشتیبانی خواهند کرد که نسبت به گوشی هایی که در حال جایگزینی هستند، 20 وات و 23 وات هستند.

با این حال، سرعت شارژ بی‌سیم ثابت خواهد ماند: 20 وات در پیکسل 8 (درست مانند گوگل پیکسل 7) و 23 وات در پیکسل 8 پرو (درست مانند گوگل پیکسل 7 پرو). به طور معمول، شارژ سیمی در اکثر گوشی ها سریعتر از معادل بی سیم است.

برجستگی های کوچکی در ظرفیت باتری نیز وجود دارد. پیکسل 8 ظاهراً دارای باتری 4485 میلی آمپر ساعتی است (از 4270 میلی آمپر ساعت در پیکسل 7) و پیکسل 8 پرو گفته می شود باتری 4950 میلی آمپر ساعتی دارد (از 4926 میلی آمپر ساعت در Google Pixel 7 Pro).

Wi-Fi و در دسترس بودن

در نهایت از این افشای خاص، هر دو پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو از آخرین استاندارد Wi-Fi 7 پشتیبانی می کنند . گزارش Android Authority همچنین می گوید که پشتیبانی از باند فوق العاده (UWB) برای ردیابی موقعیت مکانی دقیق تر، در انحصار مدل Pro باقی خواهد ماند.

همچنین برخی گمانه زنی ها وجود دارد مبنی بر اینکه گوشی های پیکسل 8 در کشورهای بیشتری نسبت به مدل های قبلی خود – به ویژه اتریش، بلژیک، پرتغال و سوئیس – بر اساس پشتیبانی زبان اضافی ارائه شده برای گارانتی الکترونیکی در دسترس خواهند بود.

واضح است که هیچکدام از این ارتقاء ها بزرگ نیستند، اما مطمئناً برخی از پیشرفت ها بهتر از هیچ کدام هستند. شایان ذکر است که ظرفیت باتری بزرگتر همیشه با عمر باتری بهتر برابری نمی کند، بنابراین باید منتظر بمانیم و در این زمینه ببینیم.

اگر گوگل به برنامه معمول خود در سال جاری پایبند باشد، امیدواریم که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو را در ماه اکتبر شاهد باشیم. ما همچنین شنیده‌ایم که این تلفن‌ها عملکرد و ارتقاء بهتری برای نمایشگر و دوربین خود ارائه می‌دهند .

منبع : techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.