ویندوز ۱۱ می تواند دسکتاپ شما را با “والپیپرهای متحرک” تقویت شده با هوش مصنوعی زنده کند.

۰
(۰)

ویندوز ۱۱ به لطف یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی که تجربه دسکتاپ را بهبود می بخشد، با به روز رسانی آینده ظاهر و احساس جدیدی دریافت می کند.

اسناد داخلی مشاهده شده توسط Windows Latest نشان می دهد که ممکن است چیزی شبیه به “تصویر زمینه زنده” برای دسکتاپ کاربران دریافت کنیم. این باعث می‌شود که وقتی مکان‌نمای خود را روی صفحه نمایش می‌دهید، تصویر زمینه به نظر می‌رسد که از صفحه شما بیرون می‌آید، و ظاهر آن بر اساس حرکت مکان‌نما تغییر می‌کند.

علاوه بر این، Windows Latest به پتانسیل افزودن «اثر اختلاف منظر» به پس‌زمینه دسک‌تاپ اشاره می‌کند، که باعث می‌شود والپیپر در پس‌زمینه آهسته‌تر از پنجره‌ها و برنامه‌هایی که در بالا قرار دارند حرکت کند، و این توهم عمق را ایجاد می‌کند. پس زمینه غوطه ورتر به نظر می رسد.

مایکروسافت از زمان موفقیت بینگ جدید و بهبودیافته ، تلاش زیادی بر روی یکپارچه سازی هوش مصنوعی انجام داده و زمان و تلاش زیادی را برای پیاده سازی هوش مصنوعی در محصولات خود صرف کرده است و به نظر می رسد که هر جنبه ای از محصولات مایکروسافت ممکن است در مقطعی مورد توجه هوش مصنوعی قرار گیرد. . 


تصاویر پس زمینه جالب ورودی  

ما احتمالاً فقط تصاویر پس زمینه مبتنی بر هوش مصنوعی را در دستگاه هایی خواهیم دید که می توانند از تشخیص حرکت مورد نیاز برای ایجاد جلوه مورد نظر پشتیبانی کنند، بنابراین ممکن است ابتدا این ویژگی را در ماشین های جدیدتر و قدرتمندتر ببینیم. 

دیدن اینکه مایکروسافت از هوش مصنوعی برای بهبود زیبایی شناسی دستگاه شما استفاده می کند، هیجان انگیز است، حتی اگر در این مرحله فقط یک تصویر زمینه زیبا باشد. از آنچه ما می توانیم بگوییم، این افکت های عمقی و حرکتی باید با اکثر تصاویری که ممکن است به عنوان پس زمینه دسکتاپ استفاده کنید کار کند و شما را از جستجو (و نصب) برنامه های تصویر زمینه زنده نجات دهد.

این همچنین می‌تواند اولین قدم برای ایجاد یک پس‌زمینه واقعاً همه‌جانبه و جالب با کمک هوش مصنوعی باشد، زیرا ممکن است به زودی پس از در دسترس قرار دادن ویژگی مایکروسافت، ویژگی‌های جدیدی را مشاهده کنیم. امیدواریم این شرکت بر اساس آن کار کند و راه‌های سرگرم‌کننده و جذاب‌تری را برای ساختن دستگاه شما به شما معرفی کند.


منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *