سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا ممکن است این ارتقاء دوربین هیجان انگیز را نداشته باشد

۰
(۰)

هیچ زوم متغیری برای شما وجود ندارد

یکی از امیدوارکننده‌ترین شایعات سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا که تاکنون شنیده‌ایم به داشتن دوربین تله‌فوتو با زوم متغیر اشاره می‌کند که به آن امکان می‌دهد بین زوم اپتیکال ۳ برابر و ۱۰ برابر با یک لنز جابجا شود. اما آخرین نشت نشان می دهد که چنین نیست.

این به گفته افشاگر @Tech_Reve است که ادعا می کند، در حالی که بزرگنمایی متغیر برنامه ریزی شده بود، این برنامه ها اکنون لغو شده اند. با Samsung Galaxy S24 Ultra به جای آن از همان طراحی چهار لنز مانند Samsung Galaxy S23 Ultra استفاده می شود .

این به معنای یک سنسور عریض اولیه، یک سنسور فوق عریض و دو سنسور تله فوتو – یکی برای زوم اپتیکال ۳ برابر و دیگری برای ۱۰ برابر است. بدتر از آن، آنها می گویند که تنها ارتقاء دوربین به تله فوتو ۱۰x خواهد بود که ظاهراً فقط “پیشرفت های جزئی” دریافت خواهد کرد.

هنگامی که شما از طریق پیوندهای موجود در سایت ما خرید می کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. در اینجا نحوه کار آن آمده است .

صفحه اصلی اخبار تلفن های همراه
سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا ممکن است این ارتقاء دوربین هیجان انگیز را نداشته باشد
نوشته جیمز راجرسونمنتشر شدهabout 22 hours ago
هیچ زوم متغیری برای شما وجود ندارد

Samsung Galaxy S23 Ultra به طور متناوب نزدیک دوربین سفید است
Samsung Galaxy S23 Ultra (اعتبار تصویر: آینده | الکس واکر-تاد)
یکی از امیدوارکننده‌ترین شایعات سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا که تاکنون شنیده‌ایم به داشتن دوربین تله‌فوتو با زوم متغیر اشاره می‌کند که به آن امکان می‌دهد بین زوم اپتیکال ۳ برابر و ۱۰ برابر با یک لنز جابجا شود. اما آخرین نشت نشان می دهد که چنین نیست.

این به گفته افشاگر @Tech_Reve است که ادعا می کند، در حالی که بزرگنمایی متغیر برنامه ریزی شده بود، این برنامه ها اکنون لغو شده اند. با Samsung Galaxy S24 Ultra به جای آن از همان طراحی چهار لنز مانند Samsung Galaxy S23 Ultra استفاده می شود .

این به معنای یک سنسور عریض اولیه، یک سنسور فوق عریض و دو سنسور تله فوتو – یکی برای زوم اپتیکال ۳ برابر و دیگری برای ۱۰ برابر است. بدتر از آن، آنها می گویند که تنها ارتقاء دوربین به تله فوتو ۱۰x خواهد بود که ظاهراً فقط “پیشرفت های جزئی” دریافت خواهد کرد.

گلکسی اس ۲۴ اولترا دوربین تله فوتو ۵ برابری ندارد. این دوربین از همان دوربین تله فوتو ۳ برابری قبلی خود استفاده می کند. تنها ارتقاء دوربین سنسور زوم ۱۰ برابری است که دستخوش بهبودهای جزئی شده است. و همچنین، دوربین تله فوتو متغیر ۳x تا ۱۰x لغو شده است. pic.twitter.com/PswkkNJbRK 2 ژوئن ۲۰۲۳

اگر درست باشد، باید همان دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی اس ۲۳ اولترا، همان ۱۲ مگاپیکسل فوق عریض و همان تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی ۳x را داشته باشید. مشخص نیست که بهبودهای دوربین زوم ۱۰ برابر چه شکلی خواهند داشت، اما از آنجایی که آنها جزئی توصیف می شوند، احتمالاً زیاد قابل توجه نخواهند بود.

قبلاً از @RGcloudS شنیده بودیم که دوربین تله فوتو دیافراگم بازتری دارد و احتمالاً می‌تواند زوم دیجیتال ۱۵۰ برابری داشته باشد (از ۱۰۰ برابر در مدل فعلی)، بنابراین شاید این تغییراتی باشد که شاهد آن خواهیم بود. اما این یک نشت کاملا قدیمی است، بنابراین ما روی آن حساب نمی کنیم.

اگر نشتی ها درست باشد، تغییرات خیلی کم است
البته ما این آخرین نشت را به هر حال با کمی نمک می گیریم. @Tech_Reve سابقه معقولی دارد، اما مدت‌هاست که فاش نشده‌اند، و ما به اندازه کافی با عرضه احتمالی سری گلکسی S24 سامسونگ فاصله داریم که همه چیز می‌تواند تغییر کند.

اگر این درست باشد، خبر ناامیدکننده ای است، به خصوص که قبلاً شنیده بودیم که Samsung Galaxy S24 Ultra ممکن است تقریباً مشابه مدل قبلی خود باشد .

تا اینجای کار، تنها ارتقای محتمل به چیپست است که مطمئناً قدرتمندتر خواهد بود. اما در غیر این صورت، این یک پیشرفت بسیار جزئی در مدل فعلی است.

منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *