Samsung Galaxy S24

طراحی Samsung Galaxy S24 ممکن است از Galaxy Z Fold 5 قرض گرفته شود

۱.۵
(۲)

ماه گذشته سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ رونمایی باشکوه خود را داشت و سری گوشی های تاشو ممکن است سرنخی در مورد طرحی که برای پرچمدار گلکسی اس ۲۴ سامسونگ در اوایل سال آینده عرضه می شود ارائه دهد.

با توجه به خبرساز سریال @UniverseIce (از طریق SamMobile )، گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس آینده با “طراحی قاب عمودی” عرضه می شوند که برآمدگی کمی خمیده اطراف لبه های گوشی های گلکسی اس ۲۳ فعلی را از بین می برد.

این تغییر بزرگی نیست، اما باید هنگام نگاه کردن و نگه داشتن تلفن ها قابل توجه باشد. طراحی به روز شده همچنین با آنچه که در گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ داریم همخوانی بیشتری دارد – و بیشتر شبیه کاری است که اپل با گوشی های آیفون ۱۴ انجام داده است .


در اینجا هیچ اشاره ای به Samsung Galaxy S24 Ultra نشده است، بنابراین ما فرض می کنیم که گران ترین گوشی این سری از نظر زیبایی شناسی طراحی راه خود را طی می کند و ممکن است فقط از طرحی که توسط Samsung Galaxy S23 Ultra تعیین شده است پیروی کند . 

تکامل طراحی

همه چیز باید در چند ماه آینده فاش شود، اما با رونمایی از جدیدترین گوشی‌های تاشو سامسونگ در حال حاضر، کسانی که در کسب و کار سامسونگ به بیرون درز می‌کنند و شایعات می‌توانند روی گلکسی S24 تمرکز کنند – که انتظار می‌رود در ژانویه یا فوریه عرضه شود.

همین چند روز پیش بود که شنیدیم گلکسی اس ۲۴ اولترا می‌تواند از آلومینیوم به تیتانیوم سخت‌تر تغییر کند و در عین حال سبک‌تر شود، بنابراین ممکن است سال آینده تغییراتی در طراحی و ساخت وجود داشته باشد. این گوشی ها

ما اکنون در مرحله‌ای هستیم که برای سازندگان تلفن انجام هر کاری واقعاً نوآورانه از نظر ظاهر دستگاه‌هایشان دشوار است، به این معنی که ما با چند ویرایش کوچک در منحنی‌ها و لبه‌ها به جای هر چیز اصلی باقی مانده‌ایم.

در مورد قسمت های داخلی، به نظر می رسد که ممکن است تغییرات زیادی از نظر یکی از دوربین های گلکسی اس ۲۴ ایجاد نشود ، در حالی که شایعه شده است که چیپست اگزینوس در حال بازگشت است . در ماه‌های آینده منتظر شایعات بیشتری از گلکسی اس ۲۴ باشید.


منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۱.۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *