اکنون تنها یک روز تا معرفی خط آیفون 15 در رویداد سپتامبر اپل (در 12 سپتامبر) فاصله داریم، و با وجود اینکه انتظار نداریم آیپدی را در آنجا ببینیم، ممکن است خیلی منتظر نباشیم تا زمانی که یکی از آنها نمایش داده شود. بالا، با iPad Air 6 ظاهراً در ماه اکتبر وارد بازار می‌شود.

این بر اساس MacRumors است که به پستی در سایت چینی Weibo از یک حساب کاربری با سابقه اثبات شده برای افشای اطلاعات دقیق درباره اپل استناد می کند. برنامه‌هایبا این حال، آنها به پست پیوند نمی دهند یا نام کاربری را ذکر نمی کنند، بنابراین ما باید حرف آنها را در این مورد بپذیریم.

علاوه بر این، ظاهراً این کاربر Weibo می‌گوید که «فقط سری‌های iPad Air باید امسال به‌روزرسانی شوند»، سپس تصریح می‌کند که «امسال هیچ mini و Pro وجود نخواهد داشت». بنابراین اگر به یک آیپد پرو جدید امیدوار بودید، احتمالا باید تا سال 2024 منتظر بمانید، اما این با افشاگری های اخیر مطابقت دارد.

عرضه ماه اکتبر برای iPad Air 6 نیز منطقی است، زیرا حدود 18 ماه پس از فرود آیپد ایر (2022) و خود تقریباً 18 ماه پس از iPad Air 4 (2020) عرضه شد .

پشتیبانی بیشتر برای ماه اکتبر

به علاوه، در آخرین نسخه از پادکست The MacRumors Show ، مارک گورمن – که سابقه‌ای عالی در افشای اطلاعات اپل دارد – ادعا کرد که آی‌پد ایر 6 به زودی عرضه می‌شود و ماه اکتبر محتمل است.

بنابراین همه نشانه‌ها در حال حاضر به ماه اکتبر برای iPad Air 6 اشاره می‌کنند و تنها تردید ما در مورد آن ماه این است که چیز زیادی در مورد این تخته سنگ نشنیده‌ایم، و فکر می‌کنیم اگر به این زودی فرود می‌آمد این کار را انجام می‌دادیم. با این حال، بدون گزارش متناقض، اکتبر بهترین حدس ما در حال حاضر است.

اگر در ماه اکتبر فرود آمد، انتظار یک رویداد مهم برای آن نداشته باشید. در عوض، اپل احتمالا فقط یک بیانیه مطبوعاتی منتشر خواهد کرد. گورمن به همان اندازه پیش‌بینی می‌کند و این منطقی است، زیرا دو رویداد بزرگ در دو ماه بیش از حد به نظر می‌رسد، و در حالی که ممکن است دستگاه‌های دیگری نیز در کنار آن معرفی شوند، انتظار هیچ چیز هیجان‌انگیزی مانند خط آیفون 15 را نداریم، بنابراین یک مطبوعات انتشار احتمالاً باید آن را پوشش دهد.

در مورد آنچه آیپد ایر 6 ممکن است ارائه دهد، خوب، ما واقعاً نمی دانیم، اگرچه یک نشت اولیه حاکی از آن بود که این آیپد ایر 6 دقیقاً شبیه به آیپد پرو 12.9 (2022) از چیپست M2 قدرت می گیرد . بنابراین می تواند بسیار قدرتمند باشد و احتمالاً رقیبی برای لیست بهترین آیپدهای ما خواهد بود .


منبع : techradar

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.