iOS 17 Live Voicemail

iOS 17 Live Voicemail شکوه منشی تلفنی را به آیفون شما باز می گرداند

۰
(۰)

فناوری ما را به جلو می‌برد و به ندرت راه‌هایی وجود دارد که فناوری بتواند یک قدم به عقب به نظر برسد. به عنوان مثال، من با تعویض دستگیره های ماشینم با صفحه لمسی فروخته نمی شوم، اما ممکن است اشتباه کنم. من مطمئن هستم که پست صوتی فعلی ما، حتی پست صوتی تصویری اپل، یک گام به عقب نسبت به روزهای شگفت انگیز منشی تلفنی است. خوشبختانه، Live Voicemail که در iOS 17 عرضه می شود ، نسل جدیدی را با شکوه The Machine معرفی می کند.

من می گویم The Machine چون این همان چیزی است که ما آن را نامیده ایم. وقتی به خانه می رسید، The Machine را بررسی می کنید. قبل از AOL یا ایمیل، «ایمیل دارید» ما بود. ما در واقع نامه‌هایی را در صندوق پستی خود از انسان‌های واقعی دریافت می‌کنیم که از آنها لذت می‌بریم، اما هرگز آنطور که برای بررسی «ماشین» عجله کرده‌ایم، به صندوق پستی نرفتیم.

iOS 17 Live Voicemail_1

اگر پیامی وجود داشت، دستگاه فلش می‌زد، به این ترتیب می‌دانستید که آیا مورد پسندتان است یا خیر. در آن روزها، تماس های تلفنی به طور کامل از کلاهبرداری های گارانتی خودرو نبود. در واقع، بیشتر اوقات اگر تلفن زنگ می‌خورد، هدفی پشت تماس بود. چیزی نبود همیشه یه چیزی بود

وقتی منشی تلفنی رایج شد، به این معنی بود که ما هرگز چیزی را از دست ندادیم. این اولین باری بود که فناوری مشکل FOMO را حل کرد، دهه‌ها قبل از اینکه Millenials ترس از دست دادن را ابداع کند.

این مزیت منشی تلفنی هرگز ناپدید نشد و اکنون حباب های قرمز ریز روی نمادهای برنامه نسخه تلفن هوشمند چراغ تلفن منشی تلفنی است که چشمک می زند. می‌توانید بگویید که این چقدر قانع‌کننده است، زیرا هر اپلیکیشن حباب قرمز خود را می‌خواهد. همه چیز یک چراغ چشمک زن دارد. هر چیزی حرف مهمی برای گفتن دارد.

غربالگری تماس با منشی تلفنی ناپدید شد

یکی دیگر از مزایای منشی تلفنی وجود داشت که ناپدید شد و آن غربالگری تماس است. وقتی کسی با خانه شما تماس می‌گیرد، می‌توانید در حین صحبت با The Machine گوش کنید. شما مجبور نبودید که گوش دهید، اما تماس گیرنده شما اغلب تصور می‌کرد که دارید گوش می‌دهید، و ممکن است با دستگاه شما التماس کند. 

در واقع، منشی تلفنی منجر به ژانری از ارتباطات شد که از بین رفته است. ما اکنون اهمیتی نمی‌دهیم که پیام پست صوتی خروجی ما در مورد ما چه می‌گوید، اما زمانی که ما دستگاه‌های منشی تلفنی داشتیم، و وقتی تماس‌گیرنده ما می‌دانست که می‌توانیم تماس را بررسی کنیم و فقط از خانه دور نیستیم، زیرمتن جدیدی ظاهر شد. 

پدر و مادرم منشی تلفنی ما را در اتاق خوابشان نگه داشتند، زیرا من تحت هیچ شرایطی اجازه نداشتم به آن دست بزنم. پدرم دندانپزشک بود و نگران تماس بیماران با اورژانس بود، اما دلیلش این نبود. 

دلیل آن این است که من یک بار پیام خروجی خود را به یک نسخه بسیار طولانی و خوش آواز (اگر بگویم) از آهنگ موفقیت آمیز بابی مک‌فرین در سال ۱۹۸۸ با نام «نگران باش شاد باش» با گروه کر «نگران نباش ما» تغییر دادم. با تو تماس خواهم گرفت.» 2 آیه و یک پل بود، تماماً کاپلا.

بعد از دو روز بدون چراغ چشمک زن، یکی از دوستان مادرم یک پست صوتی گذاشت و گفت که پیام خروجی دو دقیقه ای ما خیلی طولانی است، لطفاً می توانیم آن را تغییر دهیم. من برای همیشه تحریم شدم.

با نسخه اصلی بعدی iOS، iOS 17 – که در پاییز برای هر آیفون از آیفون ۱۱ به بعد عرضه می شود – می توانید رونوشت زنده تماس های خود را هنگامی که تماس گیرنده پیام پست صوتی را ضبط می کند، مشاهده کنید. اگر از آنچه آنها می گویند خوشتان می آید، می توانید ضبط را قطع کنید و یک مکالمه زنده را شروع کنید.

پست صوتی از حالت متن به گفتار رونویسی می شود، بنابراین شما در واقع صدای التماس را در صدای آنها نمی شنوید، زیرا آنها از شما التماس می کنند که تلفن را بردارید. این بخشی از پیام منشی تلفنی بود. ابتدا به The Machine اطلاع می دهید که می دانید آنها در خانه هستند. سپس از آنها التماس می کنید که تلفن را بردارند تا مجبور نباشید با دستگاه صحبت کنید.

البته یک جنبه ترسناک برای The Machine وجود دارد

البته، یک عنصر ترسناک و تهاجمی در این وجود دارد. در حال حاضر، تماس گیرنده چیزی نمی تواند در یک پست صوتی برای تبدیل پست صوتی به مکالمه بگوید. پس از ارسال تماس به پست صوتی، هیچ اجباری وجود ندارد که بتواند باعث شود کسی تلفن را بردارد. اگر نمی خواهید با کسی صحبت کنید، او را به پست صوتی می فرستید و این پایان کار است. 

با ایمیل‌های صوتی زنده، تماس‌گیرندگان ممکن است تصور کنند که می‌توانند شما را در غیر این صورت متقاعد کنند. تصور انواع تماس‌گیرندگانی که ممکن است از این امتیاز سوء استفاده کنند، سخت نیست. اینکه بتوانید با کسی تماس بگیرید و مستقیماً با او ارتباط برقرار کنید، یک امتیاز است. اپل سابقه شگفت انگیزی در زمینه حفظ حریم خصوصی دارد. امیدوارم این امتیازی باشد که به راحتی بتوان آن را لغو کرد.

اپل برای دومین بار پست صوتی را ذخیره می کند

اپل اعتبار کافی برای نحوه ذخیره پست صوتی در آغاز عصر گوشی های هوشمند ندارد. اپل ایده پست صوتی تصویری را ابداع کرد که اکثر اپراتورها و سازندگان تلفن ترجیح می دهند. اینکه بتوانید پست صوتی خود را از طریق یک برنامه در تلفن خود مدیریت کنید، به جای تماس با یک صندوق پست صوتی پیچیده، خسته کننده و شماره گیری انقلابی بود. این باید تنها راهی باشد که پست صوتی امروز مدیریت می شود.

این پیشرفت‌های جدید پست صوتی می‌توانند دوباره اوضاع را تغییر دهند، و نمی‌توانند در زمان بهتری بیایند. در حالی که نسل اول کاربران گوشی‌های هوشمند از تماس‌های تلفنی و پست‌های صوتی به نفع پیام‌های متنی فاصله گرفتند، من شاهد بازگشت نسل بعدی به سمت تماس‌های تلفنی شخصی هستم. بچه من دقیقاً در نسل Z است و بعد از اینکه به او پیام دادم با من تماس می گیرد. نسل او عاشق این ویژگی غربالگری تماس خواهد بود.

iOS 17 Live Voicemail_2

Google ویژگی مشابهی دارد، اما باید از Google Voice استفاده کنید که جایگزین شماره تلفن فعلی شما و بسیاری از خدمات تلفن شما می شود. این ایده آل نیست. ویژگی پست صوتی زنده iOS 17 اپل برای همه آیفون های مدرن در دسترس خواهد بود.

به زودی می خواهید برای همه چیز غربالگری تماس بگیرید

این فقط پست صوتی تلفن شما نیست که با iOS 17 ارتقا می یابد. علاوه بر رونویسی زنده برای غربالگری پست صوتی، اپل پست صوتی را نیز به FaceTime اضافه می کند . یا بهتر است بگوییم فیس میل، آنطور که باید نامیده شود. اگر از طریق FaceTime با شخصی تماس می گیرید و او پاسخ نمی دهد، می توانید یک پیام صوتی یا یک فیلم ضبط شده بگذارید. 

چقدر قبل از اینکه اپل به شما اجازه دهد یک پیام ویدیویی را در حین ضبط تماشا کنید، مانند نمایش یک چت FaceTime؟ اکنون که این ویژگی به تماس های تلفنی می رسد، بسیار منطقی است. در واقع، زمانی که نسل امروزی کاربران گوشی های هوشمند به غربالگری تماس های صوتی از طریق تلفن عادت کنند، احتمالاً می خواهند همه چیز را غربال کنند. 

بنابراین اگر سعی کردید تماس بگیرید و من تماس نگرفتم، تصور نکنید که این آخرین فرصت شما برای تماس با من است. ممکن است در حال بررسی اسکریپتی از هر آنچه که به پست صوتی من می گویید هستم. این را در نظر داشته باشید دفعه بعد که برای من پیام گذاشتید، اما هر اتفاقی افتاد نگران نباشید، من با شما تماس خواهم گرفت. 


منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *