Google's AI

موتور جستجوی تقویت‌شده با هوش مصنوعی گوگل وارد اولین آزمایش عمومی می‌شود – در اینجا نحوه امتحان کردن آن آورده شده است

۰
(۰)

گوگل دسترسی به برنامه آزمایشی Search Labs خود را باز کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا به روز رسانی موتور جستجوی آینده را با مهم ترین تغییر جستجوی Generative Experience یا SGE امتحان کنند.

برای روشن بودن، Search Labs از نظر فنی برای عموم باز نیست زیرا ابتدا باید به لیست انتظار بپیوندید. اگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید، حتماً حساب ایمیل خود را برای دریافت دعوتنامه از طرف Google بررسی کنید زیرا در حال حاضر در حال انتشار هستند. اگر وارد نشده اید نگران نباشید زیرا در لیست انتظار هم در دسکتاپ و هم در موبایل جا باقی مانده است.

برای پیوستن به دسکتاپ، ابتدا باید Google Chrome را روی رایانه خود نصب کنید. از آنجا، به وب‌سایت Search Labs بروید ، Join Waitlist را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دعوتنامه برسد. در دستگاه های تلفن همراه، برنامه Google را راه اندازی کنید. شما باید یک نماد علمی را در گوشه سمت چپ بالای صفحه ببینید. مانند قبل، Join Waitlist را انتخاب کنید و منتظر دعوت باشید. Search Labs در iOS و Android در دسترس است بنابراین هیچ کس از قلم نیفتاده است. اگر نماد را نمی بینید، آخرین به روز رسانی برنامه را نصب کنید.

فقط برای زمانی محدود

مگر اینکه مشترک Google One Premium باشید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا دعوتی دریافت کنید. گزارش اخیر ۹To5Google بیان می‌کند که مشترکین Premium «دسترسی اولویت‌دار» به آزمایشگاه‌های جستجو دریافت می‌کنند، اگرچه «این فوری نخواهد بود». “نقاط دسترسی محدود است” در حال حاضر، اما موارد بیشتری در “هفته های آینده” باز خواهند شد.

اما به محض دریافت دعوت، سریع عمل کنید. SGE و بقیه آزمایشات Search Labs فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهند بود . مدت زمان مشخص نیست، بنابراین از گوگل برای اطلاعات بیشتر درخواست کردیم. در صورت شنیدن این خبر به روز می شود.

از زمانی که SGE برای اولین بار در طول I/O 2023 فاش شد، مقدار زیادی هیاهو در اطراف آن وجود داشته است . این فناوری اساساً جستجوی Google را تقویت می‌کند تا با در نظر گرفتن زمینه، پاسخ‌های طولانی و مفصل به سؤالات ارائه دهد. به خوبی می تواند نحوه استفاده افراد از موتور جستجو را کاملاً تغییر دهد .

حرف نصیحت

برای معدود خوش شانسی که دسترسی زودهنگام به SGE دارند، گوگل توصیه می کند با اصطلاحات ساده شروع کنند تا بتوانید به نحوه عملکرد هوش مصنوعی عادت کنید. هنگامی که احساس کردید، سعی کنید پرس و جوهای خاص تری را وارد کنید. یکی از موارد استفاده برجسته از SGE کمک به مردم در خریدشان است. هوش مصنوعی می‌تواند فهرست دقیقی از ویژگی‌ها، بررسی‌ها، امتیاز قیمت و حتی لینکی به خود محصول ایجاد کند.

علاوه بر توصیه‌های Google، ما برخی از مدل‌های خود را نیز داریم زیرا از چندین مدل هوش مصنوعی مولد از Bing تا Brave Summarizer استفاده کرده‌ایم . چیزی که ما آموخته ایم این است که هوش مصنوعی مولد می تواند توهم ایجاد کند، به این معنی که آنها اطلاعات کاملاً نادرستی را ارائه می دهند که هیچ شباهتی به واقعیت ندارند. همیشه آنچه را که می خوانید باور نکنید. و مراقب آنچه وارد می‌کنید باشید زیرا هوش مصنوعی‌های مولد اطلاعاتی را که تایپ می‌کنید نگه می‌دارند. در واقع، برخی از شرکت‌های بزرگ فناوری، مانند سامسونگ ، پس از افشای برخی اطلاعات حساس، کارمندان خود را از استفاده از ChatGPT منع کرده‌اند.

منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *