Google Docs بسیار هوشمندتر می شود – و قابل جمع شدن است؟

۰
(۰)

آب خیس است، آسمان آبی است، گوگل یک بار دیگر برای مهمانی دیر شده است

Google Docs در تلاش ابدی خود برای تکرار ویژگی‌هایی که مایکروسافت ۳۶۵ و حتی آفیس سال‌هاست داشته‌اند، سرفصل‌های جمع‌شونده دریافت می‌کند – مطمئن شوید که نشسته‌اید.

این خوب است – اسناد را از احساس به هم ریختگی یا سرکشی جلوگیری می کند، ما فقط از این که چرا تا سال ۲۰۲۳ طول کشیده است تا این اتفاق بیفتد، غافلیم.

اعلامیه _(در برگه جدید باز می شود)، که در وبلاگ به‌روزرسانی‌های Google Workspace منتشر شد، نشان داد که این تغییر به‌زودی برای کاربران Google Workspace و Personal اعمال می‌شود، اما همانطور که برای ما اتفاق می‌افتد، متوجه شدیم که این ویژگی هنوز به‌طور خاص برای ما در دسترس نیست.

 ساختن یک واژه پرداز متناسب با هدف

وقتی ادعا می‌کنیم که نرم‌افزار Google همیشه عقب مانده است، در مورد کلیک‌ها مخالف نیستیم – چه تصمیم به تعقیب AI zeitgeist پس از موفقیت مایکروسافت در آن فضا یا عدم وجود عناوین قابل تنظیم مجدد در طرح کلی سند، یعنی من خیلی ترجیح می‌دهم. برای اولین بار پیش نویس کار طولانی در Microsoft Word .

و این مایه شرمساری است که گوگل هوش مصنوعی را (که همانطور که در حال حاضر از ما خواسته شده است بفهمیم، صرفاً نوعی یادگیری ماشینی است) به عنوان همه چیز و همه چیز در نظر می گیرد. 

بهترین راه برای افزایش یک ابزار بهره‌وری ، استفاده از ویژگی‌هایی نیست که با کلمات کلیدی معامله می‌شوند و وعده‌هایی مبنی بر اینکه یک دستیار شخصی کار شما را برای شما انجام می‌دهد. ویژگی‌های کمتر جاه‌طلبانه، بی‌توجه به سرفصل‌های جذاب، اما به طور کلی در قابل تحمل کردن کار مهم‌تر هستند.

بدیهی است که گوگل با این رویکرد کمی از ستون A و کمی به سمت ستون B می رود. رسانه شاد آن چیزی شبیه « تراشه‌های هوشمند » در سراسر Google Workspace است که به اسناد اجازه می‌دهد پیوندهایی به سایر افراد، فایل‌ها، افراد یا رویدادها داشته باشند و در متمرکز کردن اطلاعات بهتر شوند.

«تراشه‌های هوشمند» خوب هستند، زیرا «هوشمند» در اینجا به معنای «راحت» است نه «به معنای واقعی کلمه». احساس می‌کنم که در اینجا روی موضوعی هستم، که نسبتاً اخیراً در مورد آسیب‌های هوش مصنوعی در نرم‌افزار آفیس نوشته‌ام ، اما ممکن است بخواهم آنچه را که در آنجا نوشتم اصلاح کنم.

آنقدر نیست که برای هوشیار نگه داشتن من نیاز به نوآوری خیره شده باشم، فقط باید بتوانم روز را بدون اینکه بخواهم نرم افزار اداری مبتنی بر ابر خود را از پنجره بیرون بیاندازم، پشت سر بگذارم.

بنابراین، گوگل، توجه داشته باشید: صادرات تصاویر از Docs را بدون اینکه مجبور به دانلود فایل فشرده .html از کل سند کنم، آسان کنید، کارهای طرح کلی قابل تنظیم مجدد را انجام دهید، و به طور کلی در زمان به سال ۲۰۰۳ برگردید. این همه منطقی به نظر می رسد.

 

منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *