Gmail

جیمیل در حال ایجاد یک تغییر کوچک است که می تواند عواقب جدی داشته باشد

۳
(۱)

این ترفند کوچک جیمیل ممکن است برای برخی از کاربران اندروید دردسر ایجاد کند

پس از اعلام تغییر در نحوه نمایش اعلان‌ها، به کاربران جی‌میل هشدار داده شد که هیچ ایمیل حیاتی را از دست ندهند.

ارائه‌دهنده ایمیل یک تغییر جزئی را اعلام کرده است که نشان می‌دهد آیکون قرمز رنگی که در اعلان‌ها در دستگاه‌های اندرویدی ظاهر می‌شود را حذف می‌کند.

در عوض، جیمیل در اندروید اکنون با سایر بخش‌های Google Workspace در پذیرش ایده رنگ پویا شرکت مطابقت خواهد داشت و اکنون با هر تم رنگی که کاربر انتخاب کرده است مطابقت خواهد داشت.

اعلان های جیمیل

ممکن است این یک تغییر کوچک و تا حد زیادی زیبایی در Gmail در اندروید باشد، اما بسیاری از کاربران قبلاً این نگرانی را ایجاد کرده‌اند که با ترکیب شدن با سایر اعلان‌های خود، این حرکت ممکن است به این معنی باشد که پیام‌های بالقوه مهمی را که اکنون تقریباً ناخودآگاه پنهان شده‌اند را از دست می‌دهند.

این به‌روزرسانی، بخشی از Gmail نسخه ۲۰۲۳.۰۵.۲۸.x ، هم‌اکنون برای دانلود در دسترس است.

Google Workspace

در جاهای دیگر، Google Workspace همچنین اعلام کرده است که Gmail یک ارتقای مفید متمرکز بر کسب و کار دریافت می کند که اشتراک گذاری آن را دقیقاً در زمانی که برای تماس یا جلسه آزاد هستید آسان می کند.

این تغییر با هدف قرار دادن آن دسته از چت‌های خودجوش یا غیرمنتظره که می‌توانند به راحتی هنگام اجرای یک کسب‌وکار ظاهر شوند، به کاربران امکان می‌دهد در دسترس بودن تقویم Google شما را مستقیماً در Gmail به اشتراک بگذارند.

در آینده، کاربران اکنون می‌توانند زمان‌های جلسه پیشنهادی را هنگام نوشتن ایمیل بدون نیاز به ترک پیام، از تقویم Google درج کنند. سپس گیرنده ایمیل می‌تواند زمان‌های پیشنهادی را بررسی کرده و مستقیماً یکی از ایمیل‌ها را برای دریافت دعوتنامه تقویم خودکار انتخاب کند. 

افزودنی جدید در هفته‌های آینده برای همه کاربران Google Workspace عرضه می‌شود و مدت کوتاهی پس از ارتقای که به گفته این شرکت زمینه موقعیت مکانی بهتری را برای رویدادها و پاسخ‌های پاسخ به جیمیل به ارمغان می‌آورد، ارائه می‌شود.

این بدان معناست که اگر قبلاً اعلام کرده‌اید که از خانه (یا در محل کار) کار می‌کنید، Gmail اکنون یک روش پیوستن پیش‌فرض را برای پاسخگویی به درخواست شما ارائه می‌کند که فکر می‌کند مناسب‌ترین و دقیق‌ترین روش است.


منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۳ / ۵. تعداد آرا: ۱

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *