بهترین هدفون های مسافرتی ۲۰۲۳: گزینه های قابل حمل تر برای مسدود کردن نویز

آنچه در این مقاله می خوانیم مخفی کردن
۰
(۰)

هواپیماها، قطارها و خودروها را با بهترین هدفون مسافرتی و هدفون بی صدا کنید

هنگامی که به دنبال بهترین هدفون مسافرتی هستیم، اولویت‌هایمان را نسبت به هدفون‌های عمومی‌تر کمی تغییر می‌دهیم. ما به دنبال قابلیت حمل، عمر باتری و، البته، حذف فعال نویز (ANC) بیش از آنچه در غیر این صورت ممکن است هستیم، هستیم. برای کسانی که به دنبال چیزی برای استفاده در هواپیما هستند، گزینه اتصال سیمی نیز مهم تر می شود. 

این لیست از بهترین هدفون های مسافرتی شامل بسیاری از گزینه های راهنمای ما در مورد بهترین هدفون های حذف نویز است زیرا برای سفر، به شما پیشنهاد می کنیم از هدفون های ANC به جای هدفون هایی استفاده کنید که فقط از بالشتک برای ساکت کردن دنیای اطراف شما استفاده می کنند. ما همچنین عمر باتری، قابلیت استفاده آنها (اگر سبک وزن هستند یا برای نگهداری در کیف شما جمع می شوند) و اینکه آیا آنها جک ۳.۵ میلی متری برای اتصال به سیستم سرگرمی هواپیما دارند را در نظر می گیریم.

هدفون های روی گوش در ANC بهتر از هدفون های بی سیم هستند و هدفون های بی سیم اتصالات سیمی ندارند، اما هدفون های هدفون دارای مزیت قابل حمل بزرگی هستند. بنابراین ما همچنین تعدادی از بهترین هدفون های حذف نویز را برای بودجه های مختلف انتخاب کرده ایم ، از جمله مدلی که در واقع می تواند به منابع صوتی سیمی متصل شود.

بازبینان ما همه این هدفون‌ها را آزمایش کرده‌اند، و بخشی از آزمایش ما در مورد هدفون‌های حذف نویز این است که در هنگام توصیه بهترین هدفون‌های مسافرتی، از هواپیما و قطار گرفته تا ماشین و اتوبوس، دقیقاً در مورد نوع حمل‌ونقل صحبت می‌کنیم.

بهترین برای اکثر مردم

Sony WH-1000XM4

۱. Sony WH-1000XM4

بهترین هدفون مسافرتی برای اکثر مردم

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 253 گرم

پاسخ فرکانسی: 4 هرتز تا ۴۰ کیلوهرتز

درایورها: 40 میلی متر

عمر باتری: 30 ساعت

دلایل خرید

+ حذف نویز استثنایی + جفت شدن چند نقطه ای+ آگاهی از مکالمه

دلایل اجتناب از

– مقاوم در برابر آب نیست

محدوده WH-1000 سونی با هر بار تکرار از قدرت به قدرت حذف نویز رسیده است. در حالی که هدفون سونی WH-1000XM5 اکنون در دسترس است، XM4s 2020 هنوز ترکیبی باورنکردنی از ANC درخشان و کیفیت صدای متعادل لذت بخش را از مجموعه ای سبک وزن ارائه می دهد. شما می‌توانید برای جدیدترین مدل هزینه اضافی بپردازید، اما اینها برای کمی قدیمی‌تر خرید بسیار بهتری هستند. 

مخصوصاً برای سفر، حذف نویز در اینجا استثنایی است. شما فقط زمانی متوجه خواهید شد که صدای زمزمه موتور هواپیما واقعا چقدر بلند است. این به لطف پردازنده اختصاصی سونی QNe1 است که دائماً از دنیای اطراف شما نمونه برداری می کند و حذف نویز را بر اساس آن تنظیم می کند. و نه تنها صداهای مزاحم ناپدید می شوند، بلکه فنجان های چرم حتی برای سفرهای طولانی دنج و راحت هستند، و سونی WH-1000XM4s را به بهترین انتخاب ما برای بهترین هدفون مسافرتی تبدیل می کند، حتی اگر مدل جدیدتر Sony WH-1000XM5 در دسترس باشد – آن مدل . فاقد طراحی تاشو است و گرانتر است بدون اینکه یک جهش بزرگ بهتر باشد.

بهترین گزینه بودجه

Sony WH-CH720N

۲. Sony WH-CH720N

بهترین هدفون مسافرتی با بودجه

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 192 گرم

پاسخ فرکانسی: 7 هرتز – ۲۲۰۰۰ هرتز

درایورها: 30 میلی متر دینامیک

عمر باتری: 35 ساعت

دلایل خرید

+ سبک و راحت+ حذف نویز فعال خوب+ امکانات اضافی عالی

دلایل اجتناب از

– تا نمی شوند- ANC ضعیف تر از گزینه های گران تر

همتای مقرون‌به‌صرفه‌تر سونی برای مدل پرچم‌دار «XM» آن را می‌توان با قیمتی کمتر از ۱۵۰ دلار/۱۰۰ پوند پیدا کرد، اما بدون در نظر گرفتن کیفیت صدای بسیار چشم‌گیر، به‌ویژه وقتی صحبت از جزئیات و تعادل کلی باشد، ارائه می‌کند. سازها واضح هستند، تریبل و بیس هر دو به روش خاص خود می درخشند و میان رده گرم و کامل است.

حذف نویز واقعاً به کاهش حجم صداهای بیرونی کمک می‌کند تا بتوانید گفت و گو را در یک فیلم در هواپیما بشنوید، اگرچه در کل صدای بیشتری نسبت به گزینه‌های رده بالا در اینجا نشت می‌کند (هر دو از نظر از هدفون و هدفون روی گوش). اما آن را به خوبی هر چیز دیگری در دسترس با قیمت از امثال JBL است.

آنها بسیار سبک وزن هستند و به طور کلی برای استفاده طولانی مدت راحت هستند، به این معنی که می توانیم آنها را برای تا نشدن ببخشیم. آنها به اندازه گزینه های دیگر در اینجا احساس برتری ندارند، اما باز هم، خوب است. گزینه سیمی برای استفاده در هواپیما بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، و عمر باتری ۳۵ ساعته ذکر شده اساساً در تجربه ما هزینه دارد.

بهترین گزینه پریمیوم با عمر باتری زیاد

Sennheiser Momentum 4 Wireless

۳. Sennheiser Momentum 4 Wireless

بهترین هدفون مسافرتی برای عمر باتری و صدای عالی

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 293 گرم

پاسخ فرکانسی: 6 هرتز – ۲۲۰۰۰ هرتز

درایورها: دینامیک ۴۲ میلی متر

عمر باتری: 60 ساعت

دلایل خرید

+ صدای واضح و دقیق+ عمر باتری شگفت انگیز+ ANC عالی 

دلایل اجتناب از

– تا نمی شوند- سبک ترین یا زیباترین نیست

قوطی‌های بی‌سیم Sennheiser Momentum 4 هدفون‌های مورد علاقه TechRadar در سال ۲۰۲۲ بودند – این هدفون‌ها به‌طور جدی چشمگیر هستند که در هر سطحی ارائه می‌شوند. 

می بینید، قبل از اینکه حتی به صدای عالی و ANC درخشان بپردازیم، اجازه دهید یک لحظه از عمر باتری ۶۰ ساعته را جشن بگیریم. بله، ۶۰ ساعت ، حتی با ANC و سطح صدای نرمال. این برای پنج پرواز فرا اقیانوس اطلس کافی است بدون اینکه حتی نیازی به رفتن به جایی نزدیک درگاه USB-C داشته باشید. اوه، و اگر به نوعی آب بدنتان تمام شد، یک جک ۳.۵ میلی‌متری برای این کار یا وصل کردن به سیستم سرگرمی هواپیما وجود دارد.

در حالی که عمر باتری برای ما کافی است، Sennheiser همچنین توانسته است صدای بسیار پویا را در خود جای دهد. مهم نیست ژانر موسیقی، Momentum 4 Wireless عملکرد شنیداری بسیار دقیق و واضحی را ارائه می دهد. اینجا یک عمق واقعی وجود دارد که حتی در قوطی های روی گوش نیز نادر است. ANC عالی را اضافه کنید (با ویژگی‌های تطبیقی ​​نابغه‌ای که می‌توانید از طریق برنامه شخصی‌سازی کنید) و خیلی سریع ظاهر کمی ابتدایی و وزن نسبتاً کوچک‌تر این قوطی‌های مسافرتی را می‌بخشید.

بهترین حذف نویز در ایرباد

Bose QuietComfort Earbuds II

۴. Bose QuietComfort Earbuds II

بهترین هدفون های مسافرتی برای حذف نویز استثنایی

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 6.2 گرم (در هر جوانه)؛ 59.8 گرم (کیف شارژ)

پاسخ فرکانس: فهرست نشده است

درایورها: 9.3 میلی متر دینامیک

عمر باتری: 6 ساعت (در صورت ۳ بار شارژ بیشتر)


دلایل خرید

+ ANC جهانی+ تناسب راحت+ صوتی زیبا

دلایل اجتناب از

– بدون پشتیبانی از موسیقی با وضوح بالا- نه به کوچکی برخی از رقبا

در حالی که برخی از هدفون ها دارای مجموعه ای از نکات سیلیکونی هستند تا مطمئن شوید که می توانید تناسب جوانه های خود را شخصی سازی کنید، Earbuds II جدید Bose QuietComfort بهتر عمل می کند و صدا را به طور خاص برای کانال های گوش شما سفارشی می کند. به لطف چیزی که Bose آن را CustomTune می‌نامد، ANC و صدا در این جوانه‌ها شخصی‌سازی شده‌اند تا به بهترین نحو با گوش‌های شما مطابقت داشته باشند. و با توجه به صدای واضح و با جزییات فوق‌العاده در اینجا، می‌توان گفت که کار را درست انجام می‌دهد. همراه با بهترین حذف نویز در کلاس Bose، این غنچه‌ها با صدایی پر جنب و جوش حتی در غوغای موتورهای جت آواز می‌خوانند. 

این طراحی نسبت به نسل قبلی بازسازی شده است، با تناسب بسیار راحت تر که برای جلسات گوش دادن طولانی ایده آل است. آن‌ها کوچک‌ترین جوانه‌ها نیستند، اما سبک‌تر از هدفون‌های Bose QC اصلی هستند و لوزی‌ها در گوش‌های شما حجیم‌تر به نظر نمی‌رسند. تنها نقطه ضعف در اینجا این است که هیچ پشتیبانی صوتی با وضوح بالا وجود ندارد و این برچسب قیمت بدون این به عنوان یک امتیاز اضافی بسیار زیاد است.

و در حالی که حذف فعال نویز بهترین چیزی است که می‌توانید برای هدفون‌ها دریافت کنید، ابزارهای سطح بالای روی گوشی بسیار مؤثرتر هستند. اما پس از آن، آنها در جیب شما هر جا که بروید، مانند اینها نمی لغزند.


بهترین هدفون های با قیمت متوسط ​​برای ANC

Sony WF-C700N

۵. Sony WF-C700N

بهترین هدفون های مسافرتی با قیمت متوسط

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 4.6 گرم در هر جوانه

پاسخ فرکانسی: 20-20000 هرتز

درایورها: 5 میلی متر

عمر باتری: 7.5 ساعت (ایرباد)، ۷.۵ ساعت (قاب شارژ)


دلایل خرید

+ صدای دقیق و فراگیر+ بسیار راحت و امن+ حذف صدای قوی

دلایل اجتناب از

– باتری زیادی از کیس نیست- برخی از ویژگی های کوچک از دست رفته

این محصولات زیادی نیستند که ما را وادار می کنند تا در یک بررسی بگوییم “سونی به تازگی تصورات ما را در مورد آنچه در این سطح قابل دستیابی است به خرده فروشی تبدیل کرد”، اما اینها این کار را انجام دادند. اگر می خواهید کمتر از ۱۰۰ دلار یا ۱۰۰ پوند برای یک جفت هدفون خرج کنید و در عین حال بهترین صدا و حذف نویز را از آنها دریافت کنید، بیشتر بخوانید. هیچ چیز بهتر از اینها نیست

این فقط کیفیت صوتی پرانرژی، دقیق و دقیق نیست، بلکه ANC موثر (و قابل تنظیم) شنیدن آن را آسان می کند. بله، هدفون‌های Bose یا هدفون‌های روی گوش این کار را بهتر انجام می‌دهند، اما برای رسیدن به آن، یک تن بیشتر هزینه می‌کنید.

پشتیبانی از فناوری ۳۶۰ Reality Audio سونی برای صدای موقعیتی، به‌علاوه پشتیبانی عالی از برنامه‌ها، تناسب فوق‌العاده سبک و ایمن، و عمر باتری طولانی از جوانه‌ها، و شما یک بسته برنده دارید. اینکه شما فقط یک هزینه اضافی از کیس دریافت می‌کنید، برای سفر کمی مشکل‌ساز است، اما یک معامله‌شکن نیست. و ویژگی‌های کوچکی مانند کنترل صدا در گوش و توقف خودکار هنگام برداشتن آن‌ها برای پایین نگه داشتن قیمت حذف شده‌اند. باز هم، ما نگران نیستیم. ما آنها را دوست داریم.

بهترین هدفون های ANC برای IPHONE و IPAD

Apple AirPods Pro 2

۶. Apple AirPods Pro 2

بهترین هدفون های مسافرتی برای کاربران اپل

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن هر کدام ۵.۳ گرم

پاسخ فرکانس: فهرست نشده است

درایورها: طراحی سفارشی اپل

عمر باتری: 6 ساعت (ایرباد) ۳۰ ساعت (کیف شارژ)


دلایل خرید

+ حذف نویز فعال Elite+ کیفیت صدای درخشان+ صوتی فضایی برای فیلم

دلایل اجتناب از

– کاربران اندروید از امکانات کامل برخوردار نیستند

AirPods Pro 2 جهش بزرگی برای خط AirPods بود و نه تنها یک تجربه فوق العاده راحت را برای کاربران اپل ارائه کرد، بلکه اکنون کیفیت صدا و حذف نویز را با بهترین های کلاس ارائه می دهد. صداگذاری گسترده‌ای وجود دارد که ما در ایرپادهای قبلی نشنیده‌ایم، با صدای لایه‌ای باورنکردنی. آواز، باس و حتی سازهای فردی همگی شانس درخشیدن را دارند. 

ANC عالی را اضافه کنید که فقط یک مو از Bose فاصله دارد، به علاوه وزن سبک‌تر و بدنه کوچک‌تر از تقریباً همه رقبای مشابه، و قابلیت Find My اپل در صورتی که آنها را جایی رها کنید، و AirPods Pro 2 بهترین همراهان سفر هستند.

با این حال، آخرین گیلاس روی آیسینگ، صدای فضایی است. از آن‌ها با آیفون یا آی‌پد برای تماشای فیلم استفاده کنید و احساس حضور در سالن سینما را که توسط بلندگوها احاطه شده‌اید، دوباره ایجاد می‌کنند، به جای اینکه احساس کنید صدا درست در گوش‌های شما پمپاژ می‌شود. خیلی خوب است که هنگام سفر کمتر احساس محدودیت کنید، و کمی از آن – و به طور کلی یک تجربه همهجانبه تر – از اینها به دست می آورید.

بهترین هدفون های بسیار ارزان با ANC خوب

Earfun Air Pro 3

۷. Earfun Air Pro 3

بهترین هدفون مسافرتی ارزان برای ANC

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بستهوزن کل : 52 گرم

پاسخ فرکانس: فهرست نشده است

درایورها: لیست نشده است

عمر باتری: 67 ساعت (ایرباد) ۳۷ ساعت (کیف شارژ)


دلایل خرید

+ عمر باتری عالی+ حذف نویز جامد+ مملو از ویژگی ها

دلایل اجتناب از

– ANC ضعیف تر از مدل های پریمیوم است- کوچکترین مورد نیست

ما در بررسی خود اینها را «بهترین هدفون‌های کاهش‌دهنده نویز ارزان‌قیمتی که می‌توانید تهیه کنید» نامیدیم، و این کوتاه و بلندی آن است. آیا آنها مانند Bose، نویز را مسدود می کنند یا هدفون سونی نیز در این لیست وجود دارد؟ نه – اما آنها ارزان تر هستند (و اغلب با تخفیف بیشتری همراه هستند)، و این کار را بهتر از هر چیز دیگری با همان قیمت انجام می دهند.

و وقتی عمر باتری فوق‌العاده را در نظر بگیرید و با ویژگی‌هایی مانند بلوتوث ۵.۳ و پشتیبانی از LE Audio در آینده مقاوم باشند ، قیمت آن‌ها بسیار مقرون به صرفه است. صدا نسبت به قیمت خوب است، بدون هیچ نقطه ضعف آشکار، حتی به اندازه مدل های نخبه تر غنی نیست – هنوز هم گوش دادن به آن سرگرم کننده و قانع کننده است.

طراحی خیلی شیک نیست، اما با توجه به آنچه که در آنجا بسته بندی شده است، خیلی بدمان نمی آید. اینها همه کاره خوب هستند و کیفیت صدا نسبت به هزینه آنها ارزانترین انتخاب ما است.

بهترین قوطی های تاشو بی سیم برای علاقه مندان به صدا

Edifier Stax Spirit S3

۸. Edifier Stax Spirit S3

بهترین صدایی که می توانید از هدفون های بی سیم تاشو دریافت کنید

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 329 گرم

پاسخ فرکانسی: 20 هرتز تا ۴۰ کیلوهرتز

درایورها: 70 x 89 میلی متر مغناطیسی مسطح

عمر باتری: 80 ساعت


دلایل خرید

+ کیفیت صدای hi-fi فوق العاده+ صدای باس قدرتمند+ طراحی تاشو

دلایل اجتناب از

– بدون حذف نویز فعال- سنگین تر از گزینه های دیگر- گران

تنها موردی که در اینجا بدون حذف نویز فعال وجود دارد، به این لیست راه پیدا کرده است، زیرا هیچ چیز دیگری کاملاً شبیه آن نیست. اگر به دنبال چیزی نیستید که بتواند سر و صدای هواپیما را خفه کند، بلکه به دنبال چیزی هستید که برای بسته بندی کوچک جمع شود، اما پس از رسیدن به مقصد، به سادگی وفاداری صوتی بی نظیری ارائه دهد، بهتر از این نمی توانید انجام دهید.

استفاده از درایورهای مغناطیسی مسطح (به جای درایورهای دینامیکی استاندارد که در هدفون‌های دیگر در اینجا استفاده می‌شود) به این معنی است که Edifiers قادر به سطوح پاسخ پویا و جزئیات ظریفی است که هدفون‌های دیگر در اینجا فقط می‌توانند آرزوی آن را داشته باشند – ما گفتیم که صدا به همان اندازه است خوب به عنوان هدفون دو برابر و حتی سه برابر قیمت، اما اینها در محدوده قیمتی مشابه Sennheisers هستند. حق بیمه، قطعا، اما مسخره نیست.

اما همانطور که گفتیم، آنها فاقد حذف فعال نویز هستند، و در حالی که برنامه ای برای تغییر تنظیمات آنها وجود دارد، این بسیار ابتدایی است. بنابراین اگر تمرکز بر شنیدن موسیقی شما در حین رفت و آمد باشد، آنقدرها خوب نیستند. اما برای علاقه مندان به صدا که می خواهند چیزی با صدای باورنکردنی، اما با قیمت مناسب برای زمانی که به مقصد خود برسید، فوق العاده هستند.

بهترین هدفون های بی سیم واقعی برای سیستم های فیلم در حین پرواز

Bowers & Wilkins Pi7 S2

۹. Bowers & Wilkins Pi7 S2

اگر می خواهید اتصالات سیمی و بی سیم داشته باشید، بهترین هدفون های مسافرتی

مشخصات فنی

طراحی آکوستیک: بسته

وزن: 7 گرم در هر جوانه، کیس شارژ ۴۷ گرم

پاسخ فرکانس: فهرست نشده است

درایورها: درایو دینامیک ۹.۲ میلی متری با آرمیچر متعادل

عمر باتری: 5 ساعت (ایرباد)، ۱۶ ساعت (کیف شارژ)

دلایل خرید

+ وضوح و بینش صوتی عالی+ کیس پشتیبانی صوتی سیمی را ارائه می دهد+ برنامه کنترل عالی

دلایل اجتناب از

– عمر باتری ضعیف- ANC ضربه می خورد و از دست می رود- آنها بزرگ هستند

وقتی صحبت از کیفیت صدا به میان می‌آید، هدفون‌های کمی می‌توانند با آن‌ها مطابقت داشته باشند. ما در بررسی خود گفتیم که “شما در یک استاد کلاس صوتی هستید” و ابراز خوشحالی کردیم که عناصر پویا با “غیرت و انرژی بیشتر از آنچه تاکنون از هر مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی شنیده ایم” ارائه می شوند. وقتی صحبت از کیفیت صدا به میان می‌آید، آنها در رتبه دوم قرار دارند.

این متأسفانه در مورد کیفیت حذف نویز (که اجازه می‌دهیم صدای فرکانس پایین‌تری نسبت به چیزی که از چیزی فوق‌العاده انتظار داریم داشته باشیم) و عمر باتری که کمترین میزان در این لیست است، درست نیست.

اما آنها یک آس در آستین خود دارند. برخلاف دیگر هدفون‌های بی‌سیم واقعی، می‌توان از آنها به صورت سیمی استفاده کرد. این کیس دارای چند کابل (یک عدد USB-C به USB-C، یک جک ۳.۵ میلی‌متری به USB-C) است تا بتوانید کیس را به یک منبع صوتی مانند یک سیستم سرگرمی در حین پرواز متصل کنید. صدا از طریق استریم با کیفیت بالا aptX از کیس به هدفون پخش می شود.

همه هدفون‌های روی گوشی که در این لیست ارائه کرده‌ایم، دارای گزینه‌های سیمی هستند، اما هیچ یک از هدفون‌های هدفون اینگونه نیستند. این ماهیت بی سیم واقعی است. شما بهترین های هر دو دنیا را اینجا دریافت می کنید. خوب، بسیاری از بهترین ها – اگر فقط حذف نویز بهتر بود. آنها همچنین بسیار بزرگ هستند – آنهایی که گوش های کوچک دارند باید قبل از انجام آزمایش آنها را آزمایش کنند.


چگونه بهترین هدفون مسافرتی را برای خود انتخاب کنیم

وقتی نوبت به انتخاب بهترین هدفون مسافرتی می رسد، همه تصمیمات مهم کاملاً ذهنی هستند. این در مورد یافتن بهترین هدفون مسافرتی برای  شماست  و نه برای دیگران، بنابراین چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. 

اولی انتخاب آسانی است. قوطی های روی گوش را ترجیح می دهید یا هدفون های گوش؟ همه ما ترجیحات بسیار متفاوتی داریم و هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. برخی افراد جوانه‌های داخل گوش را تهاجمی می‌دانند یا نگران یافتن دقیقاً مناسب هستند. خوشبختانه اگر در مورد دومی نگران هستید، اکنون اکثر هدفون‌های هدفون مجموعه‌ای از نکات سیلیکونی دارند تا اطمینان حاصل شود که جوانه‌ها به اندازه کافی محکم هستند و نگران افتادن آن‌ها نباشید. حذف نویز فعال به آب بندی خوب بستگی دارد، بنابراین اکثر جفت های ANC انتخاب خوبی دارند. هدفون ها همچنین به دلیل قاب های جمع و جور خود که می توانند در یک جیب داخلی قرار بگیرند، برای سفر مفید هستند. 

اما اگر از حمل چیزی کمی بزرگ‌تر خوشحال هستید و می‌خواهید صدایی اضافه‌تر داشته باشید، گزینه‌های زیادی برای روی گوشی وجود دارد که به صراحت برای فشار دادن دکمه بی‌صدا در فرودگاه‌ها و واگن‌های شلوغ قطار طراحی شده‌اند. برندهایی مانند سونی و بوز مدت‌هاست که بر انبوه مسافرت‌ها حکومت می‌کنند، صرفاً به خاطر تناسب فوق‌العاده راحت روی گوش، حذف نویز عالی و صداهای راضی‌کننده.

آنها همچنین به خوبی جا می گیرند، حتی زمانی که در هواپیما روی بالش گردن خود قرار می گیرید، که در هنگام پیاده شدن فوق العاده رضایت بخش است. همچنین باید مراقب گوش‌هایی باشید که دارای کابل ۳.۵ میلی‌متری در بدنه هستند تا بتوانید بدون استفاده از هیولاهای کف‌آلود رایگان به سیستم سرگرمی هواپیما وصل شوید تا بتوانید فیلم تماشا کنید.

هدفون‌های بی‌سیم واقعی (بیشتر) گزینه کابل ندارند، بنابراین اگر آنها را در پرواز می‌برید، مطمئن شوید که تبلت یا تلفن خود را با سرگرمی پر کرده‌اید.

هنگامی که در مورد یک تناسب تصمیم گرفتید، وقت آن است که به بودجه خود فکر کنید. اگر به طور منظم پرواز می کنید یا می خواهید روزانه یک قطار مترو پر سر و صدا را خاموش کنید، ممکن است بخواهید روی یک جفت قوطی ANC گران قیمت سرمایه گذاری کنید. اگر فقط به یک پرواز کوتاه می‌روید و نمی‌خواهید به اندازه بلیط یک جفت هدفون خرج کنید، گزینه‌های ANC زیادی در دسترس هستند که ضرری نمی‌کنند. برخی از زنگ‌ها و سوت‌ها را قربانی خواهید کرد، اما کیفیت صدا همیشه نباید آسیب ببیند. 

چگونه بهترین هدفون های مسافرتی را آزمایش می کنیم

هنگامی که هدفون‌های دارای قابلیت حذف نویز فعال را بررسی می‌کنیم، همیشه آن‌ها را تا حد امکان برای سفر آزمایش می‌کنیم. ما در شهرها در میان ترافیک، در وسایل نقلیه عمومی از جمله قطار و اتوبوس به آنها گوش می دهیم و اکثر این گزینه ها را در هواپیما آزمایش کرده ایم.

برای وفاداری صدا، هدفون‌ها را از منابع مختلف، اما عمدتاً بهترین خدمات پخش موسیقی را آزمایش می‌کنیم . تست‌های ما از آهنگ‌های با کیفیت بسیار بالا در Tidal گرفته تا کیفیت بسیار ابتدایی برنامه Spotify را شامل می‌شود، به‌علاوه، ما پادکست‌ها، یوتیوب، جریان‌های فیلم و دیگر روش‌های رایج برای گوش دادن را آزمایش خواهیم کرد.

ما همیشه برنامه‌هایی را که بیشتر هدفون‌های مدرن دارند، آزمایش می‌کنیم تا ببینیم چگونه می‌توانند روی تجربه (به‌عنوان خوب یا بد) تأثیر بگذارند. و ما ادعاهای باتری را با استفاده واقعی آزمایش خواهیم کرد – و تا زمانی که در حال انجام آن هستیم، برای مدت طولانی از آنها برای آزمایش راحتی استفاده خواهیم کرد.


منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *