05/22/2024
Asus

Asus ROG Phone 7: آنچه می خواهیم ببینیم

اگر یک گیمر موبایل هستید، احتمالا Asus ROG Phone 7 گوشی‌ای است که ارزش انتظار را دارد. از این گذشته، Asus ROG Phone 6 و Asus ROG Phone 6D Ultimate هر دو در بررسی‌های ما به 4.5 ستاره دست یافتند، و دومی در بهترین راهنمای تلفن‌های بازی ما در زمان نگارش در رتبه اول قرار دارد.

بنابراین، این گوشی‌ها به‌طور جدی چشمگیر هستند و دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم Asus ROG Phone 7 به همان اندازه چشمگیر نخواهد بود – البته با برخی ارتقاءهای بسیار مهم.

ما هنوز چیز زیادی در مورد این غول بازی نشنیده ایم، به جز تاریخ عرضه، اما هر چیزی که بشنویم، به این مقاله اضافه خواهد شد. در حال حاضر، چیزهای کمی را که شنیده ایم، به همراه اطلاعاتی در مورد تاریخ و قیمت احتمالی عرضه، و همچنین لیستی از چیزهایی که می خواهیم از ROG Phone 7 ایسوس ببینیم، خواهید یافت.

بریم سر اصل مطلب

  • چیست؟ گوشی گیمینگ بعدی ایسوس
  • کی بیرون میاد؟ ایسوس تاریخ عرضه را 13 آوریل تعیین کرده است
  • چقدر هزینه دارد؟ احتمالاً بالاتر از 999 دلار / 899 پوند (حدود 1490 دلار استرالیا)

ASUS ROG PHONE 7: تاریخ عرضه و قیمت

ایسوس به طور رسمی تاریخ عرضه سری ROG Phone 7 را در تاریخ 23 مارس با شمارش معکوس در وب سایت رسمی ROG ایسوس اعلام کرد.(در برگه جدید باز می شود)، تا 13 آوریل ساعت 8 صبح به وقت شرقی / 5 صبح به وقت محلی / 1 بعد از ظهر به وقت محلی / ساعت 10 بعد از ظهر به وقت محلی AEST، زمانی که طرفداران می توانند برای تماشای پخش زنده برنامه را تنظیم کنند.

Asus_1

تلفن های بازی معمولاً دارای طراحی های بسیار زرق و برق دار، با ساختارهای درشت، چراغ های LED و ظاهری هستند که معمولاً “تلفن بازی” را فریاد می زنند.

این احتمالاً برای برخی افراد ایده آل است، اما گیمرهای دیگری هم هستند که زودتر گوشی هوشمند ظریف تری خواهند داشت.

فقط به این دلیل که این یک تلفن بازی است، به این معنی نیست که باید شبیه آن به نظر برسد، بنابراین برای ایسوس ROG Phone 7، ما می‌خواهیم یک طراحی کم‌کلید به عنوان یک گزینه در کنار انواع اجتناب‌ناپذیر مجهز به LED داشته باشیم.

اگر ایسوس به خواسته‌های ما توجه کند و همه موارد فوق را به Asus ROG Phone 7 اضافه کند، این گوشی می‌تواند چیزی بیش از یکی از بهترین تلفن‌های بازی باشد – می‌تواند یکی از بهترین گوشی‌های سال 2023 باشد.

 

منبع : techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.