اپل می‌تواند بازار لپ‌تاپ‌های دانشجویی ارزان قیمت را با یک خط مک‌بوک مقرون‌به‌صرفه تکان دهد

۰
(۰)

اپل می‌تواند مک‌بوک‌های ارزان‌قیمتی را توسعه دهد تا با کروم‌بوک‌ها در بخش آموزش به‌کار گرفته شود – و این مک‌بوک‌ها می‌توانند در اوایل سال ۲۰۲۴ عرضه شوند. 

اگر به فکر بهترین لپ‌تاپ‌های مقرون‌به‌صرفه برای دانش‌آموزان هستید، یک مک‌بوک ایر یا مک‌بوک پرو گران‌قیمت احتمالاً اولین دستگاهی نیست که به ذهنتان می‌رسد، بنابراین این یک پیشرفت شگفت‌انگیز است. چشم انداز ورود اپل به بازار لپ تاپ دانشجویی مقرون به صرفه ما را بسیار هیجان زده کرده است. 

طبق مک‌رامورز ، اپل ممکن است مک‌بوک‌های ارزان‌تر را به‌عنوان خطی جداگانه برای دستگاه‌های مک‌بوک ایر و پرو موجود خود عرضه کند، با مدل‌های مقرون‌به‌صرفه دارای پوشش فلزی یکسان، اما از مواد «متفاوت» – احتمالاً ارزان‌تر – و اجزای ارزان‌تر. . MacRumors اضافه می کند که ما می توانیم این مک بوک های ارزان تر را در اوایل سال آینده ببینیم.

بالاخره دعای من مستجاب شد

البته همه اینها حدس و گمان است و اولین بار است که می شنویم اپل بازار لپ تاپ های مقرون به صرفه را از نظر لپ تاپ ها هدف قرار داده است، بنابراین بهتر است این خبر را با کمی نمک در نظر بگیرید. 

دیدن تولید لپ‌تاپ‌های ارزان‌تر توسط اپل هیجان‌انگیز خواهد بود، زیرا حتی مک‌بوک‌های ارزان‌قیمت هنوز هم برای بسیاری از دانش‌آموزان بسیار گران هستند. کروم‌بوک‌ها در حال حاضر بر بازار لپ‌تاپ‌های مقرون‌به‌صرفه تسلط دارند، اما اگر اپل مک‌بوک‌های جدید را با قیمتی مشابه عرضه کند، سازندگان کروم‌بوک می‌توانند مبارزه واقعی را در دست داشته باشند. 

تا زمانی که چیزهای بیشتری نشنیده باشیم، خیلی امیدوار نخواهیم شد، اما شخصاً ایده مک بوک های مقرون به صرفه را دوست دارم. من تقریباً به طور انحصاری در اکوسیستم اپل زندگی می کنم، اما در مورد خرید مک بوک به دلیل قیمت بالای آن تردید داشتم، اما مطمئناً با یک گزینه مناسب تر برای کیف پول وسوسه می شوم. 

منبع : techradar

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *