5
(3)
 

آنر 50 اولین گوشی بزرگ جهانی است که شرکت آنر از زمان عرضه آنر 20 در سال 2019 به بازار عرضه کرد. در آن زمان، آنر یک برند فرعی هوآوی بود و در سراسر شرکت ممنوعیتی داشت که از استفاده از محصولات هوآوی جلوگیری می کرد. برنامه های گوگل آنر در ژانویه 2021، زمانی که هوآوی برند فرعی را به مجموعه‌ای از شرکت‌های چینی فروخت، دوباره به این برنامه‌ها دسترسی پیدا کرد.

متأسفانه، آنر دقیقاً با ذوق به صحنه جهانی باز نمی گردد. در حالی که Honor 50 یک گوشی هوشمند کاملاً توانمند است، اما از اینکه یک نمایشگر باشد فاصله زیادی دارد.

اولین اشتباه این شرکت، یک راه‌اندازی گیج‌کننده در تابستان 2021 بود. آنر از Honor 50 در ماه جولای و Honor Magic 3 در ماه آگوست رونمایی کرد ، اما هیچ یک از این گوشی‌ها تاکنون با عرضه مجدد دهه 50 برای خرید در دسترس نبوده‌اند. این ما را به تعجب وا می دارد که آیا قبلاً این دستگاه را ندیده ایم؟

در واقع، ما داریم. علاوه بر اولین رونمایی تابستانی Honor 50، این گوشی از نظر طراحی و مشخصات مشابه به جز دوربین اصلی که در سپتامبر 2021 در سطح جهانی عرضه شد، شبیه به هواوی نوا 9 است . تلفن Android – حتی ممکن است آن را “عمومی” بنامید. 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

در باره ی نویسنده

خریدوانه

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.