0
(0)

از زمانی که ممنوعیت هواوی در اواسط سال 2019 باعث توقف این شرکت در استفاده از فروشگاه پلی استور گوگل در دستگاه‌هایش شد و در نتیجه دسترسی به برنامه‌ها را بسیار سخت کرد، توصیه ما برای هر گجت بعدی از این شرکت ارتباط نزدیکی با وضعیت برنامه در آن زمان دارد. 

با Huawei MatePad 11، یک صفحه میان رده که بهتر است آن را به عنوان رقیب iPad سطح پایه خلاصه کنیم ، این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است، بنابراین می توانیم تبلت را توصیه کنیم. بسیاری از برنامه های بهره وری، سبک زندگی و بازی به طور کامل برای دانلود و استفاده در دسترس هستند.

این توسط AppGallery هوآوی تسهیل نمی شود. از طریق Petal Search، پلتفرمی که به شما امکان می‌دهد فایل‌های APK (یا بسته Android، اساساً راهی برای نصب برنامه‌ها از وب‌سایت‌ها، نه فروشگاه برنامه) شکار کنید. اکثریت قریب به اتفاق برنامه های برتر از این طریق در دسترس هستند، اگرچه عناوین پولی وجود ندارند.

با این پیشرفت، می‌توانیم تا حد زیادی MatePad 11 را مانند هر تبلت دیگری آزمایش کنیم. دورهای Call of Duty: Mobile و PUBG Mobile را پخش کردیم و موسیقی از Spotify و فیلم‌هایی از Netflix و Prime Video پخش کردیم. ما توانستیم ایمیل ها را در Hotmail بررسی کنیم و در واقع این بررسی را با استفاده از WPS Office روی تبلت نوشتیم.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

در باره ی نویسنده

خریدوانه

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.