بررسی Samsung Galaxy Z Fold 4

۰
(۰)

حکم اولیه

Samsung Galaxy Z Fold 4 یک گوشی تاشو است که بیش از هر زمان دیگری شبیه یک دستگاه پرچمدار معمولی به نظر می رسد. نازک‌تر، سبک‌تر و دارای صفحه‌نمایش پوششی بزرگ‌تر است که می‌تواند باعث شود غول تاشو درون آن را فراموش کنید. آرایه دوربین با کیفیت S22 خوب است، اما با این قیمت ممکن است به طور منطقی به لنزهای S22 Ultra-level امیدوار باشید.

طرفداران

  • +صفحه نمایش بیرونی بزرگتر
  • +چندوظیفه ای بهبود یافته
  • +دوربین سلفی مخفی در صفحه نمایش بزرگ

منفی

  • -واقعا باید دوربین های S22 Ultra را داشته باشد
  • -چین هنوز قابل توجه است
  • -قیمت بالایی دارد

سامسونگ چند طراحی کوچک و گام‌های بزرگ زیر کاپوت را برداشت تا سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ را به یک دستگاه تاشو بالقوه موفقیت‌آمیز تبدیل کند. از برخی جهات، به‌روزرسانی‌های لولا و صفحه‌نمایش برخی از مهم‌ترین‌ها از همان ابتدا هستند.

سه سال از ورود اولین گوشی سامسونگ گلکسی فولد به بازار می گذرد. در حالی که دستگاه تاشو هیجان انگیز بود – حتی پیشگامانه – همچنین دارای نقص عمیقی بود.

سامسونگ به سرعت با Samsung Galaxy Z Fold 2 که یک صفحه نمایش بزرگتر در خارج و یک صفحه تاشو بزرگتر پوشیده شده توسط شیشه بسیار نازک غیرقابل پوسته شدن را معرفی کرد (بازبینان اولیه Fold اصلی لایه بیرونی را با یک لایه محافظ اشتباه گرفتند) پیدا کرد. و آن را جدا کرد و اساساً دستگاه را از بین برد) و یک لولای مهندسی مجدد که به معنای واقعی کلمه زباله‌ها را از بین می‌برد تا مکانیسم پیچیده به آرامی کار کند.

Samsung Galaxy Z Fold 3 سال گذشته لولا را بیشتر بهبود بخشید، مواد را برای افزایش دوام ارتقا داد و از تنظیمات گوشی گلکسی S21 استفاده کرد .

چقدر این مطلب برایتان مفید بود؟

برای افزایش کیفیت محتوی سایت لطفا رای دهید

میانگین آرا: ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

شما هنوز رای نداده اید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *