بررسی OnePlus Nord CE 2

میان رده که بیشتر از مجموع قطعات آن است

حکم

 

OnePlus Nord CE 2 دقیقاً با نمایشگر، طراحی و سیستم دوربین آشنای خود، کتاب قوانین را پاره نمی کند. با این حال، عملکرد خوب در رده پایین‌تر، نرم‌افزار درجه یک و قابل اعتماد، و شارژ سریع، یک دستگاه همه کاره دیگر را ایجاد می‌کند.

طرفداران

  • +شارژ سریع
  • +بدنه باریک و سبک
  • +رابط کاربری ظریف و محدود

منفی

  • -عملکرد متوسط
  • -فلان دوربین
  • -پیشرفت چندانی از Nord CE وجود ندارد

بررسی دو دقیقه ای

«CE» ممکن است مخفف «نسخه هسته‌ای» باشد، اما OnePlus Nord CE 2 یک OnePlus Nord 2 استرید شده نیست. طراحی آن به همان اندازه Oppo است که OnePlus، عملکرد آن چندین بریدگی پایین‌تر از مدل اولیه خود است و فاقد سنسور دوربین اصلی درجه یک Nord 2 است.

اشاره کردن به OnePlus Nord CE 2 به عنوان پول برای طناب قدیمی احساس سختی می کند، اما این برداشت اولیه ای است که ما با آن مواجه شدیم. نمایشگر و سیستم دوربین گوشی با OnePlus Nord CE قبل از آن یکسان است و طراحی پلاستیکی آن فقط اندکی بهبود یافته است.

با این حال، مهمتر از همه، این یک تلفن دلپذیر برای استفاده روزانه باقی می ماند. زمان با کیفیتی را با OnePlus Nord CE 2 سپری کنید و جذابیت های ظریف آن شروع به جذب شما خواهد کرد.

 

عملکرد آن یک گام کوچک اما خوشایند به جلو برداشته است و OxygenOS OnePlus همچنان یکی از رابط‌های نرم‌افزار اندروید در بازار است. تاثیر این نکته اخیر را نباید در بازاری میان رده که پر از رابط های کاربری پرزرق و برق، انتخاب برنامه های سفارشی نامنسجم و صفحه های اصلی پر شده دست کم گرفت.

منبع : techradar
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *