بررسی سامسونگ گلکسی A53

جذاب اما کند

 

حکم

سامسونگ گلکسی A53 یک گوشی جذاب با صفحه‌نمایش خوش‌نظر و دوربین‌های چشمگیر نسبت به قیمت، ارزش کلی خوبی را برای پول ارائه می‌کند. اما با شارژ کند و عملکرد لکنت آن، برای همه مناسب نیست.

طرفداران

  • +دوربین های خوب نسبت به قیمت
  • +طراحی جذاب
  • +صفحه نمایش خوش ظاهر

منفی

  • -کند شارژ می شود
  • -آهسته برای پیمایش
  • -عمر باتری می تواند بهتر باشد

بررسی دو دقیقه ای

شما در شرف دیدن تعداد زیادی از دو صفت مختلف هستید: “جذاب” و “آهسته”. در حین انجام آزمایش این بررسی سامسونگ گلکسی A53، متوجه شدیم که بسیاری از جنبه‌های این گوشی را می‌توان به راحتی با یکی از این دو صفت توصیف کرد.

A53، برای همه مقاصد، یک نسخه Lite از Samsung Galaxy S22 است. سامسونگ آن را اینطور نمی نامد، اما برای ما منطقی است زیرا سری گلکسی A معمولا بسیاری از ویژگی های گلکسی اس را به قیمت پایین تری می رساند. A53 نمونه ای عالی از بهترین گوشی سامسونگ در بسته بندی مقرون به صرفه تر است.

مانند اعضای خانواده گلکسی S22، A53 نیز صفحه نمایش جذابی دارد. در واقع، از آنجایی که S22 و A53 ​​دارای وضوح و نرخ تازه سازی یکسان هستند، تنها با تفاوت 0.1 اینچی در اندازه صفحه نمایش، تصور می کنیم که اکثر مردم قادر به تشخیص A53 از گلکسی S22 پلاس بزرگتر بدون مقایسه هر دو نخواهند بود. گوشی ها کنار هم

این امکان وجود دارد که A53 بهترین تجربه دوربینی را که می‌توانید با یک گوشی با این قیمت دریافت کنید، ارائه می‌کند – چهار دوربین پشتی آن با فهرست طولانی از حالت‌های عکاسی و فیلم‌برداری ترکیب می‌شوند که سامسونگ ارائه می‌کند تا به شما امکان می‌دهد عکس‌های شگفت‌انگیزی جذاب بگیرید.

 

سامسونگ گلکسی A53 دارای یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی است که در قسمت بزرگی قرار دارد، هرچند می بینیم که تعداد زیادی از میان رده ها این نوع نیرو را دارند. با این حال، در اینجا مفید است، زیرا اتصال 5G و صفحه نمایش روشن به تمام انرژی لازم نیاز دارند.

در عمل، متوجه شدیم که تلفن تقریباً یک روز بین شارژ دوام می آورد. اگر از این وسیله کم استفاده کنیم، می‌توانیم عمر باتری کمی بیشتر داشته باشیم – یا اگر زمان زیادی را صرف عکس‌برداری یا استفاده از دستگاه برای ناوبری کنیم، کمتر از آن استفاده کنیم. اما یک روز کامل استفاده، یک چهره خوب برای پارک توپ است.

اگرچه یک روز استفاده بد نیست، تلفن های میان رده اغلب عمر باتری فوق العاده ای دارند، بنابراین A53 کمی محدود به نظر می رسد. فقط چند روز بود که تقریباً در حین بیرون رفتن برق تمام شد، اما همین کافی بود تا احساس نگرانی از باتری به ما بدهد.

متأسفانه، شارژ کامل این گوشی به زمان دردناکی نیاز دارد. در دنیایی با گوشی‌های هوشمند شارژی 80 وات و 120 واتی با بودجه فوق‌العاده، 25 وات گلکسی آن را کاهش نمی‌دهد.

در آزمایش ما، بیش از دو ساعت طول کشید تا تلفن از حالت خالی به پر شود – این برای شارژ سریع صبح زود قبل از کار بسیار طولانی است، اما آنقدر طولانی نیست که شارژ یک شبه را توجیه کند، مگر اینکه بخواهید به باتری خود آسیب زیادی وارد کنید. زمان.

 

 

منبع : techradar

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *